Lietuvos futbolo federacija

Susitikimai ir vizitai

LFF pradėjo techninės strategijos sklaidą Lietuvos regionuose

2020-03-16

LFF pradėjo techninės strategijos sklaidą Lietuvos regionuose

Alytuje ir Utenoje surengti pirmieji 2020–2024 m. LFF techninės strategijos pristatymai, kuriuose dalyvavo įvairių vietos sporto organizacijų atstovai.

Debiutinį LFF techninės strategijos viešą pristatymą LFF Techninis departamentas surengė vasario 7 dieną Kaune, nurodžius esminius pokyčius ir naujas kryptis Lietuvos futbolo vystyme.

„Siekiame kartu su Techninio departamento nariais nuvykti į visus šalies regionus ne tik išsamiai supažindinti su strategija, bet ir pasidalinti idėjomis bei komunikuoti su vietos akademijų, klubų ir mokyklų treneriais. Šie pristatymai yra puiki galimybė užmegzti glaudesnį bendradarbiavimą“, – pažymėjo LFF techninis direktorius Patrickas De Wilde.

Kovo 9 d. Alytuje susitikta su Pietų Lietuvos organizacijų atstovais, o kovo 12 d. – Utenoje su Rytų Lietuvos atstovais. Dalyviams buvo nuodugniai pristatytas 2020–2024 m. LFF techninės strategijos planas ir jo 11 esminių sričių, taip pat atletinio rengimo, vartininkų rengimo, moterų futbolo vystymo planai.

Artimiausi techninės strategijos pristatymo renginiai numatyti balandžio mėnesį Šiaurės ir Vakarų Lietuvoje – Šiauliuose ir Gargžduose.

UAFF.lt ir AAFF.lt nuotraukos

Susijusios naujienos