Lietuvos futbolo federacija

Utenos apskritis

Uždaromas „Utenio“ stadionas, treniruotės keliasi į namus

2020-03-16

Uždaromas „Utenio“ stadionas, treniruotės keliasi į namus

Nuo šiandien ne trumpiau nei iki kovo 30 d. uždaromas Utenos „Utenio“ stadionas, klubas „Utenos Utenis“ ir „Utenio“ futbolo akademija jau anksčiau sustabdė visų savo komandų bendras treniruotes. Tiesa, pratybos ir toliau vyks nuotoliniu būdu išnaudojant šiuolaikines technologijas, pagal trenerių parengtas individualias užduotis.

Sprendimas uždaryti stadioną ir nevykdyti treniruočių bei kitų masinių projektų priimtas atsižvelgiant į visoje Lietuvoje paskelbtą karantiną dėl koronaviruso pandemijos.

Šiandien susirinkę „Utenos Utenio“ ir klubo Adakemijos vadovai aptarė artimiausius žingsnius. Nutarta, kad „Utenio“ akademijos analitikas Marius Babravičius paruoš planą nuotoliniam darbui, treniruotės bus adaptuojamos inidividualiems užsiėmimams.

Ir toliau, tik per tam skirtas interneto platformas, bus bendraujama su treneriais, pasitelkiant konferencinius skambučius ir vaizdo technologijas vyks susirinkimai, pokalbiai su M. Babravičiumi ir „Utenio“ techniniu vadovu Carstenu Dohmu.

„Pasitelksime ir mūsų naudojamą „stats4sport“ platformą, kuri puikiai pritaikyta nuotoliniam darbui, planavimui, informacijos perdavimui. Rytoj visi šie planai bus pristatyti ir aptarti su treneriais, po to jau bendrausime su klubo nariais, auklėtiniais“, – paaiškino „Utenos Utenio“ valdybos pirmininkas Vaidotas Rastenis.

Treneriai turės parengti inividualių planą visiems auklėtiniams, taip pat vyks nuotolinės treniruotės naudojant šiuolaikines vaizdo perdavimo priemones, skambučius. Kai kurios Akademijos grupės jau dabar yra parengusios inidividualius treniruočių planus žaidėjams, tad darbuotis savarankiškai jie galės jau artimiausiu metu.

„Tikime mūsų auklėtinių ir klubo narių sąmoningumu. Į viską žiūrime, kaip į procesą. Situacija tikrai pagerės, o kad grįžtume į bendras treniruotes maksimaliai pasiruošę, turėsime sąžiningai ir saugiai sportuoti individualiai“, – teigė V. Rastenis.

„Utenos Utenis“ linki visiems savo nariams ir visai bendruomenei sveikatos ir kantrybės.

Susijusios naujienos

 • „Utenis“ pasidalino ginklais prieš sąstingį

  2020-03-22

  Utenos apskritis

  „Utenis“ pasidalino ginklais prieš sąstingį

  Šeštadienį įvyko nemokamas interneto seminaras, kuriame „Utenos Utenis“ ir „Stats4sport“ pasidalino savo patirtimi ir tiesioginių nuotolinių treniruočių organizavimo ypatumais karantino metu. „Norime...

 • UAFF prezidentu išrinktas N. Dagilis

  2018-11-11

  Utenos apskritis

  UAFF prezidentu išrinktas N. Dagilis

  Neeiliniame visuotiniame Utenos apskrities futbolo federacijos (UAFF) susirinkime naujuoju prezidentu buvo išrinktas kanditatas Nemunas Dagilis. Lapkričio 10 dieną  Utenoje įvyko Utenos apskirties...

 • Atidarytas Anykščių miesto centrinis stadionas

  2018-06-22

  Utenos apskritis

  Atidarytas Anykščių miesto centrinis stadionas

  Birželio 16-ąją šventė visa Anykščių futbolo bendruomenė. Po labai ilgai užsitęsusios rekonstrukcijos buvo atidarytas Anykščių miesto centrinis futbolo stadionas. Visus susirinkusius į šią neeilinę...