Lietuvos futbolo federacija

Kursai ir seminarai

Rinktinių treneriams surengtas darbo su „InStat Scout“ platforma seminaras

2020-03-27

Rinktinių treneriams surengtas darbo su „InStat Scout“ platforma seminaras

Kovo 13 dieną Lietuvos futbolo rinktinių treneriai dalyvavo seminare, kuriame „InStat“ kompanijos atstovas pristatė kaip profesionaliai naudotis „InStat Scout“ duomenų baze bei naujausius šios platformos atnaujinimus.

LFF techninis direktorius Patrickas De Wilde akcentavo, jog Lietuvos treneriai naudodamiesi informacines technologijas turi mokytis naujų metodų ir darbo prieigų. Viena jų – „InStat Scout“ platforma, pasižyminti tiksliais duomenimis apie 960 tūkst. žaidėjų iš viso pasaulio, taip pat turininga videobiblioteka ir interaktyvia statistika.

Futbolo treneriai, žaidėjai, skautai, agentai, žurnalistai ir kiti programos vartotojai gali gauti informaciją apie bet kurį žaidėją ar komandą, pažymi šios platformos kūrėjai. Detali statistika, rungtynių įrašai, žaidėjų veiksmų vaizdo apžvalgos, žaidėjų profilių nuorodos – visi šie duomenys yra prieinami naudojant „InStat Scout“ platformą. Kas mėnesį virš 6 tūkst. rungtynių įkeliamos į duomenų bazę, o informacija apie žaidėjus ir komandas yra sparčiai atnaujinama.

„Įvertinus platformos suteikiamus privalumus, labai svarbu, jog mūsų nacionalinių rinktinių treneriai įgytų žinių kaip profesionaliai naudoti šiuos duomenis. Dalis trenerių jau anksčiau dirbo naudodami platformą, bet dabar mes apmokėme visus bei įvertinome naujausią „InStat“ sistemos modelį. Norėčiau padėkoti LFF Rinktinių departamento vadovui Mindaugui Zurzai už iniciatyvą surengti šį seminarą ir jo suorganizavimą“, –  teigė LFF techninis direktorius P. De Wilde.

Susijusios naujienos