Lietuvos futbolo federacija

Vyrų rinktinė

Karantino metu Lietuvos futbolo atstovai dalinasi savo rutinomis bei rekomendacijomis

2020-03-31

Karantino metu Lietuvos futbolo atstovai dalinasi savo rutinomis bei rekomendacijomis

Už lango siaučiant pandemijai tikimės, kad futbolo bendruomenė išlaikė pozityvą bei prisijungė prie #AšLiekuNamuose judėjimo.

Kadangi visos veiklos yra sustabdytos, žmonių gyvenime atsirado nemažai laisvo laiko. Nuo šiandienos Lietuvos futbolo atstovai dalinsis savo rekomendacijomis, ką veikti atsiradus laisvam laikui.

Perspektyviausias šalies futbolininkas Paulius Golubickas dalinasi savo kasdiene rutina karantino metu bei rekomenduoja filmą „Unbroken“.

„Noriu rekomenduoti vieną filmą studentams ir suaugusiems. Filmą peržiūrėjau dar prieš pandemiją, tačiau jis labai įsiminė. Filmo pavadinimas „Unbroken“. Filmas moko išlikti stipriu ir ryžtingu, nepasiduoti ir turėti viltį net pačiose sunkiausiose ar gąsdinančiose situacijose.

Prisijungiau prie #AšLiekuNamuoseDėl judėjimo ir kiek įmanoma daugiau laiko praleidžiu namuose. Bendrauju su šeima ir draugais, skaitau naujienas! Laisvalaikio išties daug, kiekviena diena tampa vis nuobodesnė, nes namuose viskas daugiau ar mažiau tas pats, bet stengiuosi pasižiūrėti kažką naujo, paskaityti, be abejo, su draugais pažaidžiame ir kompiuterinius žaidimus.

Kas be ko, sportinę formą visuomet palaikau. Turiu programą, kurią suteikė „HNK Gorica“ vyriausias treneris Valdas Dambrauskas. Tenka pabūti lauke bėgiojant krosus, bet stengiuosi bėgti kur labai mažai arba visai nėra žmonių. Kiekvieną dieną atlieku technikos pratimus namuose su kamuoliu. Dėkoju „Dainavos“ futbolo akademijai, primenant nuostabias technikos treniruotes! Atlieku visų kitų raumenų grupių jėgos pratimus atskiromis dienomis, bet kiekvieną dieną darau pilvo preso pratimus!

Situacija nėra pati geriausia nei vienam iš mūsų, bet su visų mūsų pastangomis mes galim tai nugalėti! Reikia laikytis rekomendacijų ir taisyklių!“, – teigė Paulius Golubickas.

Susijusios naujienos

 • „Orenburg“ pratęsė sutartį su F. Černychu

  2020-06-01

  Vyrų rinktinė

  „Orenburg“ pratęsė sutartį su F. Černychu

  Fiodoras Černychas lieka Rusijoje. „Orenburg“ pratęsė nuomos sutartį su lietuviu, skelbiama oficialioje „Orenburg“ svetainėje. F. Černychas oficialiai priklauso Maskvos „Dinamo“ klubui, tačiau...

 • „Gorica“ pratęsė P. Golubicko nuomos sutartį

  2020-05-28

  Vyrų rinktinė

  „Gorica“ pratęsė P. Golubicko nuomos sutartį

  Ketvirtadienio vakarą Velika Goricos HNK „Gorica“ oficialiai paskelbė, kad pratęsė sutartį su Lietuvos rinktinės saugu Pauliumi Golubicku. P. Golubicko nuomos sutartis galiojo iki gegužės mėnesio...

 • LFF kviečia artimiau susipažinti su pasiruošimu rungtynėms

  2020-05-28

  Vyrų rinktinė

  LFF kviečia artimiau susipažinti su pasiruošimu rungtynėms

  Futbolas pamažu grįžta į visus pasaulio stadionus. Lietuvos futbolo federacija (LFF) kviečia artimiau susipažinti su rungtynių organizavimo specifika, pamatyti, kaip vyksta pasiruošimas rungtynėms...