Lietuvos futbolo federacija

Kursai ir seminarai

Dėmesio centre – knyga apie vartininkų treniruotes

2020-04-16

Dėmesio centre – knyga apie vartininkų treniruotes

Lietuvos futbolo federacijos Techninis departamentas pristatė knygų seriją, kurioje aprašomi naujosios LFF techninės strategijos propaguojami žaidimo modeliai.

Šiandien publikuotas leidinys anglų kalba apie vartininkų treniruočių modelius, skirtas futbolo klubams, akademijoms ir mokykloms.

Leidinio nuoroda

„Lietuva turi istorinę tradiciją paruošti aukšto lygio vartininkus, kaip Gintarą Staučę, Žydrūną Karčemarską, Giedrių Arlauskį, Ernestą Šetkų, Gretą Kaselytę-Lukjančukę.

Mes parengėme techninės strategijos planą futbolo žaidėjams, bet taip pat esame parašę atskirą planą Lietuvos vartininkams, tad nepamiršome nei vienos žaidybinės pozicijos. Kaip federacija, mes sukursime pagrindą tinkamai ugdyti Lietuvos vartininkus ateityje.

Per pastarąsias savaites esame parengę individualių treniruočių video, o šiandien pristatome vartininkų treniruočių sesijų knygą. Skirkite laiko persiskaityti šią knygą ir pradėkite dirbti“, – pažymėjo LFF techninis direktorius Patrickas De Wilde.

Susijusios naujienos

 • Kursai vaikų tėvams, pedagogams ir treneriams registruoja naują grupę

  2020-07-28

  Kursai ir seminarai

  Kursai vaikų tėvams, pedagogams ir treneriams registruoja naują grupę

  Treneriai, tėvai, pedagogai kviečiami praplėsti akiratį - tęsiasi į registraciją į naują LFF C licencijos kursų grupę. Kursus, kurie siūlo naudingų žinių vaikų ugdymo ir pedagogikos klausimais...

 • LFF C licencijos kursus išbando ir pedagogai

  2020-06-29

  Kursai ir seminarai

  LFF C licencijos kursus išbando ir pedagogai

  Kitą požiūrį siūlančius LFF C licencijos kursus išbando ne tik futbolo bendruomenė - jie įdomūs ir pedagogams. Jau galima registruotis į naują kursų grupę. Jonavos vaikų lopšelis-darželis „Saulutė“...

 • Šiauliuose vyko trenerių mokymai ir vaikų atranka

  2020-06-21

  Kursai ir seminarai

  Šiauliuose vyko trenerių mokymai ir vaikų atranka

  Birželio 18 dieną Šiauliuose vyko du futbolo renginiai – vienas skirtas perspektyviausiems Šiaulių apskrities vaikams, kitas – Šiaulių apskrities treneriams.   Ryte perspektyviausi 2008 m., 2009 m...