Palangiškiai tapo Lietuvos jaunimo futsal čempionato U17 diviziono nugalėtojais

Vasario 4 dieną Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ arenoje paaiškėjo 2023 m. sezono Lietuvos jaunimo salės futbolo čempionato U-17 diviziono laimėtojai ir galutinė komandų rikiuotė.

Šioje amžiaus grupėje triumfavo Palangos sporto centro komanda. Ligtol iškovojus 6 taškus, jai pavyko vėl nugalėti Pasvalio SM (9:0) ir Trakų KKSC (4:0) bendraamžius ir užsitikrinti nugalėtojų titulą.

Trakų KKSC nugalėjo Pasvalio SM (4:2) ir užsitikrino antrą vietą, o pasvaliečiai liko treti.

Geriausiu šios amžiaus grupės vartininku tapo Laurynas Drazdas, o aikštelės žaidėju – Rokas Labenskis.

Komandoms apdovanojimus įteikė LVJUFA direktorius Algirdas Kvalkauskas.

2023 metų Lietuvos jaunimo futsal čempionatą organizuoja LSPFA, bendradarbiaujant su LVJUFA. Čempionatą sudaro U-17, U-15, U-13, U-11 ir U-9 amžiaus divizionai.

Vt. Komanda Rung. Perg. Lyg. Pral. Įm. įv. Pral. įv. Įv. skir. Tašk.