Paplūdimio futbolo rinktinė Europos čempionato A diviziono kovas pradėjo nesėkme

Lietuvos paplūdimio futbolo rinktinė trečiadienį pradėjo savo pasirodymą Italijoje vykstančiame Europos čempionato A divizione.

Pirmoje dvikovoje Aivaro Meškinio auklėtiniai 2:4 (2:3, 0:0, 0:1) pralaimėjo Prancūzijos futbolininkams.

Pagrindiniai rungtynių įvykiai čia nutiko pirmame kėlinyje – jo pradžioje prancūzai išsiveržė į priekį 2:0, tačiau lietuviai nesutriko ir rezultatas netrukus tapo lygus, kai tiksliai smūgiavo Mantas Makutunovičius ir Audrius Plytnikas.

Visgi iki pertraukos prancūzai dar kartą išsiveržė į priekį.

Antrasis kėlinys praėjo be įvarčių, o pergalingą savo persvarą prancūzai įtvirtino paskutinę trečio kėlinio minutę. Tada jie pelnė ketvirtą savo įvartį ir mačo baigtis tapo aiški.

Lietuviams grupės etape liko sužaisti dar dvejas rungtynes – ketvirtadienį ir penktadienį.