Pasaulio čempionato atranką lietuviai pradėjo nesėkme

Lietuvos paplūdimio futbolo rinktinei nepavyko pergalingai startuoti pasaulio čempionato atrankoje.

Ispanijoje vykstančiame atrankos turnyre lietuviai pirmame mače rezultatu 1:2 (0:1, 0:1, 1:0) turėjo pripažinti Prancūzijos ekipos pranašumą.

Prancūzai į priekį rungtynėse išsiveržė pirmam kėliniui artėjant į pabaigą. Po pirmos pertraukėlės jie savo persvarą padvigubino ir lietuviai turėjo naikinti dviejų įvarčių deficitą.

Trečiame kėlinyje Romuald Kliukoit deficitą sumažino, bet lietuviams išplėšti bent taško nepavyko.

Lietuvos rinktinė grupės etape dar susitiks su Šveicarijos ir Maltos komandomis. Iš viso atrankoje Kadise dalyvauja 21 paplūdimio futbolo rinktinė, o bilietas į pasaulio čempionatą atiteks keturioms komandoms.