Pasirodymą Europoje „Panevėžys“ baigė lygiosiomis“

Futbolo klubas „Panevėžys“ baigė aštuonias savaites trukusią kelionę UEFA varžybose. Konferencijų lygos atkrintamojo etapo atsakomosiose rungtynėse akistata su Velso čempionais Osvestrio „The New Saints“ futbolininkais baigėsi lygiosiomis 0:0.

Į Konferencijų lygos grupių etapą pateko valai, bendru rezultatu nugalėję 3:0.

Pirmosios minutės svečiams buvo ganėtinai sudėtingos, varžovai buvo perėmę iniciatyvą ir sykį Emilis Timburas turėjo atremti grėsmingą oponento smūgį. Kėlinio viduryje po pakelto kampinio šeimininkų žaidėjas pasiuntė kamuolį greta skersinio.

Antroje pirmosios mačo dalies pusėje „Panevėžys“ žaidė užtikrinčiau. Velso čempionai turėjo gintis nuo poros grėsmingų atakų užuomazgų, vieną Cheikhou Diengo smūgį atrėmė vartininkas Connoras Robertsas.

Antrojo kėlinio pradžioje „The New Saints“ futbolininkai vėl turėjo iniciatyvą ir vos nenubaudė panevėžiečių už klaidą prie savo baudos aikštelės – kamuolys skriejo arti tikslo. Dar du kartus darbo turėjo E. Timburas.

62-ąją minutę „Panevėžio“ šansai dar labiau sumenko, kai antrą geltoną kortelę užsidirbo Rokas Rasimavičius. Per likusį laiką komandos ramiai užbaigė susitikimą.