UEFA Jaunimo lygos antrojo etapo rungtynėse „Žalgiris“ namuose turėjo pripažinti „Manchester United“ pranašumą rezultatu 2:5.

Anglijos futbolo grandų talentai po pirmojo kėlinio turėjo vieno įvarčio persvarą, antrojo kėlinio eigoje įmušė triskart. Per pridėtinį laiką krito net trys įvarčiai, iš kurių du pelnė žalgiriečiai – pasižymėjo Vilius Kondrotas ir Romualdas Jansonas po Martyno Šetkaus perdavimų.

Į dvikovą su Anglijos čempionais LFF stadione susirinko rekordinis skaičius žiūrovų lietuviškam jaunimo klubiniam futbolui – daugiau nei 4200. Jaunimo rinktinių rungtynes paskutinį kartą daugiau stebėjo tik 2013 metais per Lietuvoje vykusį Europos vaikinų U-19 čempionatą.

Varžovai iš Anglijos nuo rungtynių pradžios diktavo sąlygas ir žalgiriečiams teko daug gintis. Visgi per pirmąjį pusvalandį itin gerų progų svečiai nesukūrė.
Pirmasis įvartis krito 33 min. Po perdavimo is dešinio krašto kamuolį galva iš arti į vartus nukreipė G. Banchieri.

Kėlinio pabaigoje šansą turėjo ir žalgiriečiai, bet po dvikovos baudos aikštelėje teisėjo švilpukas tylėjo.

52 min. „Man Utd“ padidino persvarą, po prasiveržimo kairiu kraštu tiksliai į tolimąjį kampą smūgiavo E. Williamsas. 54 min. dar vieną įvartį įsiveržęs į baudos aikštelę dešiniajame krašte pelnė G. Banchieri.

69 min. žalgiriečiai turėjo šansą, kai po M. Šetkaus perdavimo į vartus baudos aikštelėje smūgiavo D. Velička, tačiau kamuolį atmušė vartininkas.

78 min. E. Williamsas puikiu smūgiu iš toli iš kairiojo krašto pasiuntė kamuolį į viršutinį vartų kampą ir įmušė ketvirtą įvartį.

Rungtynių pabaigoje krito net trys įvarčiai. Iš pradžių po M. Šetkaus perdavimo įmušė V. Kondrotas. Netrukus pasižymėjo varžovų saugas J. Scanlonas, o dvikovos finiše įmušė R. Jansonas.

Atsakomoji komandų dvikova vyks lapkričio 6 d. Anglijoje.