Lietuvos futbolo federacija

Sąžiningas žaidimas

Sąžiningas žaidimas
 • Apie
 • Naujienos
 • Dokumentai

Vienas iš LFF tikslų - kovoti su nesąžiningais susitarimais Lietuvos futbole ir priversti iš jo visiems laikams pasitraukti vieną iš didžiausių grėsmių šiuolaikiniam futbolui, jo prestižui ir populiarumui – nesąžiningą žaidimą iš anksto sutariant rungtynių baigtį ar įvykius.

Praneškite

Jei esate neabejingi futbolui ir norite prisidėti prie šios kovos su nesąžiningumu, kviečiame pasidalinti savo turima informacija apie rezultatų manipuliacijas, nelegalias lažybas ar bet kokią kitą korupciją futbole.

Pasitikėjimo el. paštas: integrity@lff.lt

Jūsų anonimiškumą ir konfidencialumą garantuojame.

E-mokymai

LFF ir "Sportradar" sąžiningo žaidimo mokymai pasiekiami paspaudus šią nuorodą.

Naujiems vartotojams reikia įvesti kodą LFF2017

Sąžiningo žaidimo pareigūnas

Tiria galimus sutartų rungtynių atvejus, bendrauja su teisėsaugos institucijomis, bendrauja su UEFA, FIFA, klubų administracija, žaidėjais, teisėjais, rungtynių inspektoriais, keliauja po Lietuvą ir stebi (įtartinas) rungtynes, esant reikalingumui gali jas atidėti, stabdyti ar nutraukti, vykdo prevencinę veiklą, mokymus. Nuolat vyksta į stažuotes, į ataskaitines Sąžiningo žaidimo pareigūnų konferencijas.

Prevencinė veikla

- Glaudus bendradarbiavimas su teisėsaugos institucijomis.
- Žaidėjų, savininkų patikra.
- „Karštoji linija“ - el. paštas ir telefonas - kuriais bet kurie asmenys gali pranešti savo informaciją, įtarimus dėl sutartų rungtynių. Į kiekvieną laišką ir skambutį Sąžiningo žaidimo pareigūnas žiūri itin rimtai.
- Rungtynių stebėjimas. Sąžiningo žaidimo pareigūnas gyvai stebi pasirinktas rungtynes.
- Sezono pradžioje pasirašoma Sąžiningo žaidimo deklaracija.

Šviečiamoji veikla

- Mokymai žaidėjams, treneriams, teisėjams.
- Konferencijos su tarptautinėmis ir valstybinėmis institucijomis.

Tiriamoji veikla

LFF Tyrimų komitetas

Tikslingai vykdo savo veiklą tiriant nesąžiningo žaidimo atvejus Lietuvos futbole. Pagal Sąžiningo žaidimo pareigūno pateiktą informaciją ir rekomendacijas priema sprendimą, dėl sutartų rungtynių ir siūlo sankcijas LFF Drausmės komitetui, kurias vertėtų pritaikyti komandai, žaidėjams.

Rungtynių tyrimo ekspertų (vaizdo analizės) grupė 

Analizuoja rungtynes ir žaidėjų elgesį bei teikia išvadas LFF Tyrimų komitetui dėl rungtynių dalyvio (įtartino) elgesio rungtynių metu.

Drausminė veikla

LFF Drausmės komitetas

Sprendžia dėl LFF Drausmės kodekse numatytų sankcijų taikymo Drausmės kodekse numatytais atvejais, jei pasitvirtina įtarimai dėl sutartų rungtynių.

 • Įtarimų neturi ir „Atlantui“ neteikė

  2017-11-02

  Sąžiningas žaidimas

  Įtarimų neturi ir „Atlantui“ neteikė

  Lošimų priežiūros tarnyba pranešė neturinti ir neteikusi informacijos apie neva atliktus statymus nusižengiant sportiniams principams prieš Klaipėdos „Atlanto“ rungtynes.    Klaipėdos „Atlanto“...

 • Pareiškimas dėl informacijos apie „Atlanto“ rungtynes

  2017-10-31

  Sąžiningas žaidimas

  Pareiškimas dėl informacijos apie „Atlanto“ rungtynes

  Lietuvos futbolo federacija (LFF) neturi pagrindo įtarimams dėl galimo nesąžiningo elgesio spalio 26 d. A lygos rungtynėse tarp Klaipėdos „Atlanto“ ir Vilniaus „Žalgirio“. Atsižvelgiant į viešumoje...

Kitos rungtynės

Liuksemburgas vs
Lietuva

2019-03-22

Praėjusios rungtynės

Serbija vs Lietuva 4:1

Stadion Rajko Mitić,

2018-11-20