Lietuvos futbolo federacija

Nacionalinė akademija

Nacionalinė akademija
  • Apie akademiją
  • Dokumentai

Nacionalinė futbolo akademija buvo Kaune įsikūrusi sporto įstaiga, kurios tikslas - aukšto meistriškumo futbolininkų auginimas ir pamainos Lietuvos rinktinėms ruošimas.

Į akademiją buvo surenkami talentingi žaidėjai iš visos Lietuvos ir skirstomi į dvi grupes pagal meistriškumą ir amžių. Jauniesiems futbolininkams sudaromas specialus mokymosi ir treniruočių tvarkaraštis, visi žaidėjai gyvena kartu, nuolat vykdomi žaidėjų pasiruošimo testavimas.

Kartu su akademija toje pačioje vietoje yra įsikūręs LFF techninis centras, kuriame keliama trenerių, teisėjų ir kito personalo kvalifikacija.

NFA vykdytos veiklos gairės:

Šiuolaikinės sportininkų rengimo technologijos

Jaunųjų futbolininkų rengime naudojamos šiuolaikines sportininkų rengimo technologijos bei atliekami naujausi tyrimai, testavimai.

 

Individualių sportinio rengimo programų sudarymas

Akademija rengia futbolininkų sportinio rengimo programas, įvairių pozicijų futbolininkų varžybinės veiklos ir parengtumo modelius, individualias užduotis.

 

Bendradarbiavimas su mokslo įstaigomis

Akademija vykdo bendradarbiavimą su mokslo įstaigomis (aukštosismis mokyklomis, universitetais) tiriant futbolininkus.

 

Infrastruktūra

Moderni, kompleksinė bazė, skirta jaunimo ir vaikų futbolo vystymui, jaunimo rinktinių treniruotėms ar stovykloms. Išplėsta infrastruktūra leidžia organizuoti masinės šventes, varžybas, sudarytos palankesnės sąlygos vietos vaikų užimtumui, nusikalstamumo prevencijos problemų sprendimui, padidina vaikų fizinį aktyvumą, gyventojų domėjimąsi sportu.

 

Metodika

Akademija teikia metodinę paramą kitoms šalies futbolo akademijoms ir futbolo mokykloms.

 

Kitos rungtynės

2023 UEFA Nations League - League phase - GrpC1

Lietuva
vs Farerų salos

2022-09-22

Praėjusios rungtynės

2023 UEFA Nations League - League phase - GrpC1

Turkija vs Lietuva 2:0

Gürsel Aksel, Izmir

2022-06-14