Lietuvos futbolo federacija

Moterų

Moterų
foto: Robertas Každanas
  • Naujienos
  • Komanda
  • Tvarkaraštis ir rezultatai

Vartininkai

  • Aušrinė Bikutė

    Aušrinė
    Bikutė

    Gimimo data: 2003-07-22

    Rungtynes/ivarčiai: 0/0
    Klubas: Šiaulių „Gintra“

  • Greta Lukjančukė

    Greta
    Lukjančukė

    Gimimo data: 1992-10-09

    Rungtynes/ivarčiai: 41/0
    Klubas: Joniškio „Saned“

  • Meda Šeškutė

    Meda
    Šeškutė

    Gimimo data: 2003-08-01

    Rungtynes/ivarčiai: 6/0
    Klubas: Vilniaus MFA „Žalgiris-MRU“

Gynėjai

  • Austė Bernotaitė

    Austė
    Bernotaitė

    Gimimo data: 2003-07-26

    Rungtynes/ivarčiai: 2/0
    Klubas: Gargždų „Banga“

  • Emilija Giržutaitė

    Emilija
    Giržutaitė

    Gimimo data: 2001-07-21

    Rungtynes/ivarčiai: 0/0
    Klubas: FC „St. Pauli“ (Vokietija)

  • Karolina Jasaitytė

    Karolina
    Jasaitytė

    Gimimo data: 2005-09-29

    Rungtynes/ivarčiai: 2/0
    Klubas: Vilniaus MFA „Žalgiris-MRU“

  • Vestina Neverdauskaitė

    Vestina
    Neverdauskaitė

    Gimimo data: 1993-09-19

    Rungtynes/ivarčiai: 45/0
    Klubas: Joniškio „Saned“

  • Monika Piesliakaitė

    Monika
    Piesliakaitė

    Gimimo data: 1995-02-02

    Rungtynes/ivarčiai: 15/0
    Klubas: F.C.D. „Pinerolo“ (Italija)

  • Greta Valikonienė (Guižauskaitė)

    Greta
    Valikonienė (Guižauskaitė)

    Gimimo data: 1997-01-31

    Rungtynes/ivarčiai: 9/0
    Klubas: FK „Vilnius“

  • Agnė Žėglevičiūtė

    Agnė
    Žėglevičiūtė

    Gimimo data: 1994-05-09

    Rungtynes/ivarčiai: 4/0
    Klubas: Kauno raj. „Hegelmann“

  • Lolita Žižytė

    Lolita
    Žižytė

    Gimimo data: 1998-07-27

    Rungtynes/ivarčiai: 15/1
    Klubas: „Freedom FC“ (Italija)

Saugai

  • Dovilė Gailevičiūtė

    Dovilė
    Gailevičiūtė

    Gimimo data: 1996-07-21

    Rungtynes/ivarčiai: 41/5
    Klubas: Joniškio „Saned“

  • Marija Galkina

    Marija
    Galkina

    Gimimo data: 2002-09-12

    Rungtynes/ivarčiai: 4/0
    Klubas: Šiaulių „Gintra“

  • Ema Kriaučiūnaitė

    Ema
    Kriaučiūnaitė

    Gimimo data: 2005-10-23

    Rungtynes/ivarčiai: 1/0
    Klubas: Kauno raj. „Hegelmann“

  • Milda Liužinaitė

    Milda
    Liužinaitė

    Gimimo data: 1995-08-17

    Rungtynes/ivarčiai: 41/4
    Klubas: Kauno raj. „Hegelmann“

  • Algimantė Mikutaitė

    Algimantė
    Mikutaitė

    Gimimo data: 1996-07-12

    Rungtynes/ivarčiai: 44/1
    Klubas: Šiaulių „Gintra“

  • Simona Petravičienė (Veličkaitė)

    Simona
    Petravičienė (Veličkaitė)

    Gimimo data: 1996-10-27

    Rungtynes/ivarčiai: 38/4
    Klubas: Joniškio „Saned“

  • Judita Sabatauskaitė

    Judita
    Sabatauskaitė

    Gimimo data: 2002-05-23

    Rungtynes/ivarčiai: 11/2
    Klubas: Kauno raj. „Hegelmann“

  • Paulina Sarkanaitė

    Paulina
    Sarkanaitė

    Gimimo data: 1998-08-16

    Rungtynes/ivarčiai: 18/1
    Klubas: Kauno raj. „Hegelmann“

  • Alina Špakovskaja

    Alina
    Špakovskaja

    Gimimo data: 2003-11-09

    Rungtynes/ivarčiai: 0/0
    Klubas: FK „Vilnius“

Puolėjai

  • Ugnė Lazdauskaitė

    Ugnė
    Lazdauskaitė

    Gimimo data: 2002-09-10

    Rungtynes/ivarčiai: 19/4
    Klubas: FC „Sion Feminin“ (Šveicarija)

  • Loreta Rogačiova

    Loreta
    Rogačiova

    Gimimo data: 2001-03-19

    Rungtynes/ivarčiai: 24/0
    Klubas: SKP „Bielawianka“ (Lenkija)

  • Erika Šupelytė

    Erika
    Šupelytė

    Gimimo data: 2003-07-28

    Rungtynes/ivarčiai: 2/0
    Klubas: Vilniaus MFA „Žalgiris-MRU“

Treneriai

  • Daniel Wimmer

    Daniel
    Wimmer

    Vyr. treneris

  • Kotryna Kulbytė

    Kotryna
    Kulbytė

    Trenerė

  • Heinz Ewen

    Heinz
    Ewen

    Treneris

  • Rene Stampler

    Rene
    Stampler

    Vartininkių treneris

  • Vaidas Verbickas

    Vaidas
    Verbickas

    Fizinio rengimo treneris

Kitas personalas

  • Edvinas Žaromskis

    Edvinas
    Žaromskis

    Vadybininkas

  • Dovydas Alaunė

    Dovydas
    Alaunė

    Analitikas

  • Karolis Šumauskas

    Karolis
    Šumauskas

    Daktaras

  • Nerijus Petronis

    Nerijus
    Petronis

    Administratorius

Match
Protokolas
2022 / 9
6
 Lietuva : Kroatija
2022 / 9
2
19:00Lietuva1 : 7Rumunija
2022 / 6
28
18:00Moldova1 : 1Lietuva
2022 / 4
12
18:00Lietuva4 : 0Moldova
2022 / 4
8
20:00Italija7 : 0Lietuva
2022 / 2
22
10:00Lietuva0 : 1Latvija
2021 / 11
30
18:30Lietuva0 : 7Šveicarija
2021 / 11
26
18:00Kroatija0 : 0Lietuva
2021 / 10
26
18:30Lietuva0 : 5Italija
2021 / 9
21
20:30Rumunija3 : 0Lietuva
2021 / 9
17
20:00Šveicarija4 : 1Lietuva
2021 / 6
13
 Lietuva2 : 0Farerų salos
2021 / 6
10
18:00Latvija0 : 5Lietuva
2020 / 11
27
17:00Kroatija1 : 0Lietuva
2020 / 10
27
19:00Lietuva0 : 9Belgija
2020 / 10
23
19:00Lietuva0 : 4Rumunija
2020 / 3
6
10:00Armėnija1 : 1Lietuva
2020 / 3
4
14:00Armėnija0 : 1Lietuva
2019 / 11
12
21:30Belgija6 : 0Lietuva
2019 / 11
8
18:00Rumunija3 : 0Lietuva
1 2 3 4   >

Praėjusios rungtynės

2023 UEFA Nations League - League phase - GrpC1

Liuksemburgas vs Lietuva 1:0

Stade de Luxembourg, Luxembourg

2022-09-25