Lietuvos futbolo federacija

Moterų

Moterų
foto: Robertas Každanas
  • Naujienos
  • Komanda
  • Tvarkaraštis ir rezultatai

Vartininkai

  • Aušrinė Bikutė

    Aušrinė
    Bikutė

    Gimimo data: 2003-07-22

    Rungtynes/ivarčiai: 0/0
    Klubas: Šiaulių „Gintra“

  • Greta Lukjančukė

    Greta
    Lukjančukė

    Gimimo data: 1992-09-10

    Rungtynes/ivarčiai: 40/0
    Klubas: Joniškio „Saned“

Gynėjai

  • Karolina Jasaitytė

    Karolina
    Jasaitytė

    Gimimo data: 2005-09-29

    Rungtynes/ivarčiai: 1/0
    Klubas: Vilniaus MFA „Žalgiris-MRU“

  • Monika Piesliakaitė

    Monika
    Piesliakaitė

    Gimimo data: 1995-02-02

    Rungtynes/ivarčiai: 14/0
    Klubas: Vilniaus MFA „Žalgiris-MRU“

  • Aistė Šveckutė

    Aistė
    Šveckutė

    Gimimo data: 2005-04-23

    Rungtynes/ivarčiai: 0/0
    Klubas: FK „Vilnius“

  • Greta Valikonienė (Guižauskaitė)

    Greta
    Valikonienė (Guižauskaitė)

    Gimimo data: 1997-01-31

    Rungtynes/ivarčiai: 8/0
    Klubas: FK „Vilnius“

  • Agnė Žėglevičiūtė

    Agnė
    Žėglevičiūtė

    Gimimo data: 1994-09-05

    Rungtynes/ivarčiai: 3/0
    Klubas: Kauno raj. „Hegelmann“

  • Lolita Žižytė

    Lolita
    Žižytė

    Gimimo data: 1998-07-27

    Rungtynes/ivarčiai: 14/1
    Klubas: „Venezia“ (Italija)

Saugai

  • Marija Galkina

    Marija
    Galkina

    Gimimo data: 2002-12-09

    Rungtynes/ivarčiai: 3/0
    Klubas: Šiaulių „Gintra“

  • Milda Liužinaitė

    Milda
    Liužinaitė

    Gimimo data: 1995-08-17

    Rungtynes/ivarčiai: 40/4
    Klubas: Kauno raj. „Hegelmann“

  • Algimantė Mikutaitė

    Algimantė
    Mikutaitė

    Gimimo data: 1996-12-07

    Rungtynes/ivarčiai: 43/1
    Klubas: Šiaulių „Gintra“

  • Paulina Sarkanaitė

    Paulina
    Sarkanaitė

    Gimimo data: 1998-08-16

    Rungtynes/ivarčiai: 18/1
    Klubas: Kauno raj. „Hegelmann“

  • Alina Špakovskaja

    Alina
    Špakovskaja

    Gimimo data: 2003-09-11

    Rungtynes/ivarčiai: 0/0
    Klubas: FK „Vilnius“

  • Liucija Vaitukaitytė

    Liucija
    Vaitukaitytė

    Gimimo data: 2000-04-24

    Rungtynes/ivarčiai: 35/5
    Klubas: ASD „Calcio Pomigliano“ (Italija)

Puolėjai

  • Agnieška Kazarina

    Agnieška
    Kazarina

    Gimimo data: 2006-06-21

    Rungtynes/ivarčiai: 1/0
    Klubas: FK „Vilnius“

  • Ugnė Lazdauskaitė

    Ugnė
    Lazdauskaitė

    Gimimo data: 2002-09-10

    Rungtynes/ivarčiai: 18/3
    Klubas: „Roma Calcio Femminile“ (Italija)

  • Loreta Rogačiova

    Loreta
    Rogačiova

    Gimimo data: 2001-03-19

    Rungtynes/ivarčiai: 23/0
    Klubas: SKP „Bielawianka“ (Lenkija)

  • Erika Šupelytė

    Erika
    Šupelytė

    Gimimo data: 2003-07-28

    Rungtynes/ivarčiai: 1/0
    Klubas: Vilniaus MFA „Žalgiris-MRU“

  • Viltė Švarcaitė

    Viltė
    Švarcaitė

    Gimimo data: 2005-02-21

    Rungtynes/ivarčiai: 0/0
    Klubas: Gargždų „Banga“

Treneriai

  • Daniel Wimmer

    Daniel
    Wimmer

    Vyr. treneris

  • Kotryna Kulbytė

    Kotryna
    Kulbytė

    Trenerė

  • Heinz Ewen

    Heinz
    Ewen

    Treneris

  • Rene Stampler

    Rene
    Stampler

    Vartininkių treneris

  • Edgaras Lukoševičius

    Edgaras
    Lukoševičius

    Fizinio rengimo treneris

Kitas personalas

  • Dovydas Alaunė

    Dovydas
    Alaunė

    Analitikas

  • Karolis Šumauskas

    Karolis
    Šumauskas

    Daktaras

  • Nerijus Petronis

    Nerijus
    Petronis

    Administratorius

Match
Protokolas
2022 / 9
6
 Lietuva : Kroatija
2022 / 9
2
 Lietuva : Rumunija
2022 / 6
28
18:00Moldova1 : 1Lietuva
2022 / 4
12
18:00Lietuva4 : 0Moldova
2022 / 4
8
20:00Italija7 : 0Lietuva
2022 / 2
22
10:00Lietuva0 : 1Latvija
2021 / 11
30
18:30Lietuva0 : 7Šveicarija
2021 / 11
26
18:00Kroatija0 : 0Lietuva
2021 / 10
26
18:30Lietuva0 : 5Italija
2021 / 9
21
20:30Rumunija3 : 0Lietuva
2021 / 9
17
20:00Šveicarija4 : 1Lietuva
2021 / 6
13
 Lietuva2 : 0Farerų salos
2021 / 6
10
18:00Latvija0 : 5Lietuva
2020 / 11
27
17:00Kroatija1 : 0Lietuva
2020 / 10
27
19:00Lietuva0 : 9Belgija
2020 / 10
23
19:00Lietuva0 : 4Rumunija
2020 / 3
6
10:00Armėnija1 : 1Lietuva
2020 / 3
4
14:00Armėnija0 : 1Lietuva
2019 / 11
12
21:30Belgija6 : 0Lietuva
2019 / 11
8
18:00Rumunija3 : 0Lietuva
1 2 3 4   >

Kitos rungtynės

2023 UEFA Nations League - League phase - GrpC1

Lietuva
vs Farerų salos

2022-09-22

Praėjusios rungtynės

2023 UEFA Nations League - League phase - GrpC1

Turkija vs Lietuva 2:0

Gürsel Aksel, Izmir

2022-06-14