Lietuvos futbolo federacija

Moterų

Moterų
foto: Robertas Každanas
  • Naujienos
  • Komanda
  • Tvarkaraštis ir rezultatai

Vartininkai

  • Aušrinė Bikutė

    Aušrinė
    Bikutė

    Gimimo data: 2003-07-22

    Rungtynes/ivarčiai: 0/0
    Klubas: Šiaulių „Gintra“

  • Greta Lukjančukė

    Greta
    Lukjančukė

    Gimimo data: 1992-09-10

    Rungtynes/ivarčiai: 39/0
    Klubas: Joniškio „Saned“

Gynėjai

  • Karolina Jasaitytė

    Karolina
    Jasaitytė

    Gimimo data: 2005-09-29

    Rungtynes/ivarčiai: 0/0
    Klubas: Vilniaus MFA „Žalgiris-MRU“

  • Monika Piesliakaitė

    Monika
    Piesliakaitė

    Gimimo data: 1995-02-02

    Rungtynes/ivarčiai: 13/0
    Klubas: Vilniaus MFA „Žalgiris-MRU“

  • Aistė Šveckutė

    Aistė
    Šveckutė

    Gimimo data: 2005-04-23

    Rungtynes/ivarčiai: 0/0
    Klubas: FK „Vilnius“

  • Greta Valikonienė (Guižauskaitė)

    Greta
    Valikonienė (Guižauskaitė)

    Gimimo data: 1997-01-31

    Rungtynes/ivarčiai: 7/0
    Klubas: FK „Vilnius“

  • Agnė Žėglevičiūtė

    Agnė
    Žėglevičiūtė

    Gimimo data: 1994-09-05

    Rungtynes/ivarčiai: 2/0
    Klubas: Kauno raj. „Hegelmann“

  • Lolita Žižytė

    Lolita
    Žižytė

    Gimimo data: 1998-07-27

    Rungtynes/ivarčiai: 13/1
    Klubas: „Venezia“ (Italija)

Saugai

  • Marija Galkina

    Marija
    Galkina

    Gimimo data: 2002-09-12

    Rungtynes/ivarčiai: 2/0
    Klubas: Vilniaus MFA „Žalgiris-MRU“

  • Milda Liužinaitė

    Milda
    Liužinaitė

    Gimimo data: 1995-08-17

    Rungtynes/ivarčiai: 39/4
    Klubas: Kauno raj. „Hegelmann“

  • Algimantė Mikutaitė

    Algimantė
    Mikutaitė

    Gimimo data: 1996-07-12

    Rungtynes/ivarčiai: 42/1
    Klubas: Leridos S. E. „AEM“ (Ispanija)

  • Paulina Sarkanaitė

    Paulina
    Sarkanaitė

    Gimimo data: 1998-08-16

    Rungtynes/ivarčiai: 17/1
    Klubas: Kauno raj. „Hegelmann“

  • Alina Špakovskaja

    Alina
    Špakovskaja

    Gimimo data: 2003-09-11

    Rungtynes/ivarčiai: 0/0
    Klubas: FK „Vilnius“

  • Liucija Vaitukaitytė

    Liucija
    Vaitukaitytė

    Gimimo data: 2000-04-24

    Rungtynes/ivarčiai: 34/5
    Klubas: ASD „Calcio Pomigliano“ (Italija)

Puolėjai

  • Agnieška Kazarina

    Agnieška
    Kazarina

    Gimimo data: 2006-06-21

    Rungtynes/ivarčiai: 0/0
    Klubas: FK „Vilnius“

  • Ugnė Lazdauskaitė

    Ugnė
    Lazdauskaitė

    Gimimo data: 2002-09-10

    Rungtynes/ivarčiai: 17/2
    Klubas: „Roma Calcio Femminile“ (Italija)

  • Loreta Rogačiova

    Loreta
    Rogačiova

    Gimimo data: 2001-03-19

    Rungtynes/ivarčiai: 22/0
    Klubas: SKP „Bielawianka“ (Lenkija)

  • Erika Šupelytė

    Erika
    Šupelytė

    Gimimo data: 2003-07-28

    Rungtynes/ivarčiai: 0/0
    Klubas: Vilniaus MFA „Žalgiris-MRU“

  • Viltė Švarcaitė

    Viltė
    Švarcaitė

    Gimimo data: 2005-02-21

    Rungtynes/ivarčiai: 0/0
    Klubas: Gargždų „Banga“

Treneriai

  • Daniel Wimmer

    Daniel
    Wimmer

    Vyr. treneris

  • Kotryna Kulbytė

    Kotryna
    Kulbytė

    Trenerė

  • Heinz Ewen

    Heinz
    Ewen

    Treneris

  • Rene Stampler

    Rene
    Stampler

    Vartininkių treneris

  • Edgaras Lukoševičius

    Edgaras
    Lukoševičius

    Fizinio rengimo treneris

Kitas personalas

  • Dovydas Alaunė

    Dovydas
    Alaunė

    Analitikas

  • Karolis Šumauskas

    Karolis
    Šumauskas

    Daktaras

  • Nerijus Petronis

    Nerijus
    Petronis

    Administratorius

Match
Protokolas
2019 / 10
4
18:30Lietuva0 : 3Šveicarija
2019 / 9
3
20:00Šveicarija4 : 0Lietuva
2019 / 8
29
18:30Lietuva1 : 2Kroatija
2019 / 6
16
15:00Latvija2 : 0Lietuva
2019 / 6
15
14:00Estija0 : 2Lietuva
2019 / 4
9
11:00Lietuva1 : 1Farerų salos
2019 / 4
7
17:00Lietuva2 : 2Farerų salos
2019 / 3
2
10:00Lietuva2 : 2Malta
2019 / 2
28
10:00Lietuva0 : 1Estija
2019 / 2
27
12:30Lietuva1 : 2Kipras
2018 / 9
1
16:00Lietuva0 : 4Latvija
2018 / 8
31
17:00Estija0 : 0Lietuva
2017 / 8
6
15:00Latvija1 : 1Lietuva
2017 / 8
4
18:00Lietuva0 : 0Estija
2017 / 4
11
16:00Andora0 : 2Lietuva
2017 / 4
11
16:00Andora0 : 2Lietuva
2017 / 4
11
16:00Andora0 : 2Lietuva
2017 / 4
11
16:00Andora0 : 2Lietuva
2017 / 4
8
15:00Lietuva0 : 2Moldova
2017 / 4
8
15:00Lietuva0 : 2Moldova
<   1 2 3 4   >

Kitos rungtynės

2023 UEFA Nations League - League phase - GrpC1

Lietuva
vs Farerų salos

2022-09-22

Praėjusios rungtynės

2023 UEFA Nations League - League phase - GrpC1

Turkija vs Lietuva 2:0

Gürsel Aksel, Izmir

2022-06-14