Lietuvos futbolo federacija

Moterų

Moterų
  • Naujienos
  • Komanda
  • Tvarkaraštis ir rezultatai

Vartininkai

  • Viltė Jurgaitytė

    Viltė
    Jurgaitytė

    Gimimo data: 2002-08-21

    Rungtynes/ivarčiai: 0/0
    Klubas: Gargždų „Banga“

  • Klaudija Savickaitė

    Klaudija
    Savickaitė

    Gimimo data: 1994-09-13

    Rungtynes/ivarčiai: 3/0
    Klubas: „Kauno Žalgiris“

  • Meda Šeškutė

    Meda
    Šeškutė

    Gimimo data: 2003-08-01

    Rungtynes/ivarčiai: 3/0
    Klubas: Šiaulių „Gintra“

Gynėjai

  • Viktorija Čiapaitė

    Viktorija
    Čiapaitė

    Gimimo data: 2000-08-26

    Rungtynes/ivarčiai: 0/0
    Klubas: VIlniaus MFA „Žalgiris-MRU“

  • Greta Guižauskaitė

    Greta
    Guižauskaitė

    Gimimo data: 1997-01-31

    Rungtynes/ivarčiai: 2/0
    Klubas: FK „Vilnius“

  • Milda Liužinaitė

    Milda
    Liužinaitė

    Gimimo data: 1995-08-17

    Rungtynes/ivarčiai: 29/1
    Klubas: „Kauno Žalgiris“

  • Algimantė Mikutaitė

    Algimantė
    Mikutaitė

    Gimimo data: 1996-12-07

    Rungtynes/ivarčiai: 32/0
    Klubas: Šiaulių „Gintra"

  • Tereza Romanovskaja

    Tereza
    Romanovskaja

    Gimimo data: 2003-05-17

    Rungtynes/ivarčiai: 0/0
    Klubas: FA „Panevėžys“/Šiaulių „Gintra“

  • Alina Špakovskaja

    Alina
    Špakovskaja

    Gimimo data: 2003-09-11

    Rungtynes/ivarčiai: 0/0
    Klubas: FK „Vilnius“

Saugai

  • Dovilė Dockaitė

    Dovilė
    Dockaitė

    Gimimo data: 2003-12-12

    Rungtynes/ivarčiai: 0/0
    Klubas: FK „Šešupė“/Šiaulių „Gintra“

  • Dovilė Gailevičiūtė

    Dovilė
    Gailevičiūtė

    Gimimo data: 1996-07-21

    Rungtynes/ivarčiai: 34/5
    Klubas: Šiaulių „Gintra“

  • Monika Grikšaitė

    Monika
    Grikšaitė

    Gimimo data: 1999-06-07

    Rungtynes/ivarčiai: 2/0
    Klubas: Gargždų „Banga“

  • Anika Kyžaitė

    Anika
    Kyžaitė

    Gimimo data: 1999-07-12

    Rungtynes/ivarčiai: 16/1
    Klubas: Vilniaus MFA „Žalgiris-MRU“

  • Loreta Rogačiova

    Loreta
    Rogačiova

    Gimimo data: 2001-03-19

    Rungtynes/ivarčiai: 14/0
    Klubas: FK „Vilnius“

  • Laura Ruzgutė

    Laura
    Ruzgutė

    Gimimo data: 1997-10-09

    Rungtynes/ivarčiai: 16/0
    Klubas: Vilniaus MFA „Žalgiris- MRU“

  • Paulina Sarkanaitė

    Paulina
    Sarkanaitė

    Gimimo data: 1998-08-16

    Rungtynes/ivarčiai: 11/0
    Klubas: Šiaulių „Gintra“

  • Gabija Toropovaitė

    Gabija
    Toropovaitė

    Gimimo data: 2002-01-28

    Rungtynes/ivarčiai: 3/0
    Klubas: Šiaulių „Gintra“

Puolėjai

  • Rimantė Jonušaitė

    Rimantė
    Jonušaitė

    Gimimo data: 2003-10-25

    Rungtynes/ivarčiai: 14/3
    Klubas: Šiaulių „Gintra“

  • Ugnė Lazdauskaitė

    Ugnė
    Lazdauskaitė

    Gimimo data: 2002-10-09

    Rungtynes/ivarčiai: 7/0
    Klubas: VIlniaus MFA „Žalgiris-MRU“

  • Liucija Vaitukaitytė

    Liucija
    Vaitukaitytė

    Gimimo data: 2000-04-24

    Rungtynes/ivarčiai: 24/3
    Klubas: CDE „Racing“ (Ispanija)

Treneriai

  • Rimantas Viktoravičius

    Rimantas
    Viktoravičius

    Vyr. treneris

  • Tatjana Veržbickaja

    Tatjana
    Veržbickaja

    Trenerė

  • Céderique Tulleners

    Céderique
    Tulleners

    Treneris

  • Marius Čeliauskas

    Marius
    Čeliauskas

    Atletinio rengimo treneris

Kitas personalas

  • Ingrida Siliūnienė

    Ingrida
    Siliūnienė

    Techninė vadybininkė

  • Milda Liužinaitė

    Milda
    Liužinaitė

    Vadybininkė

Match
Protokolas
2017 / 8
4
18:00Lietuva0 : 0Estija
2017 / 4
11
16:00Andora0 : 2Lietuva
2017 / 4
11
16:00Andora0 : 2Lietuva
2017 / 4
11
16:00Andora0 : 2Lietuva
2017 / 4
11
16:00Andora0 : 2Lietuva
2017 / 4
8
14:00Lietuva0 : 2Moldova
2017 / 4
8
15:00Lietuva0 : 2Moldova
2017 / 4
8
15:00Lietuva0 : 2Moldova
2017 / 4
8
15:00Lietuva0 : 2Moldova
2017 / 4
6
19:30Izraelis2 : 0Lietuva
2017 / 4
6
19:30Izraelis2 : 0Lietuva
2017 / 4
6
19:30Izraelis2 : 0Lietuva
2017 / 4
6
18:30Izraelis2 : 0Lietuva
2017 / 3
15
10:30Malta1 : 1Lietuva
2017 / 3
15
11:30Malta1 : 1Lietuva
2017 / 3
13
10:30Estija0 : 0Lietuva
2017 / 3
13
10:30Estija0 : 0Lietuva
2017 / 3
12
11:00Lietuva2 : 0Bahreinas
2017 / 3
12
10:00Lietuva2 : 0Bahreinas
2017 / 2
10
13:00Malta1 : 0Lietuva
<   1 2 3 4   >

Kitos rungtynės

Baltic Cup 2020

Lietuva
vs Estija

2021-06-01

Praėjusios rungtynės

2022 World Cup Qualifying - European Qualifiers - Group C

Lietuva vs Italija 0:2

Lietuvos futbolo federacijos stadionas, Vilnius

2021-03-31