„Samsung Galaxy Watch“ EJL apžvalga (13-oji savaitė)

Nepaisant to, jog šią savaitę įvyko tik 11 susitikimų, įvarčių „Samsung Galaxy Watch“ Elitinėje jaunių lygoje išties netrūko. Ryškiausia įvarčių fejerija pasižymėjo panevėžiečiai.

[U15] Tryliktasis turas sklandžiai sužaistas „safyriniame“ divizione, įvykus visoms 6 rungtynėms. Iš jų 2 finišavo su baudinių serijomis – būtent tokiu būdu FK „Žalgiris“ derbyje įveikė BFA bendraamžius, o klaipėdiečiai įveikė panevėžiečius.

Įtikinama persvara pergales šventė „BE1 NFA“, FK „Banga“ ir A. Narbekovo FA vaikinai. Itin permaininga kova vyko LFF stadione tarp jaunųjų riterių ir šiauliečių – šį 7 įvarčių trilerį laimėjo vilniečiai.

[U16] FA „Panevėžys“-PRSSG ekipa trečiadienį pagerino savo rezultatyvumo rekordą, net 12 įvarčių persvara sutriuškindama „Granitą“, o Rokas Kulbis pasižymėjo 7 įvarčiais.

Šeštadienį panevėžiečiai pratęsė pergalių seriją, įveikus klaipėdiečius – šioje akistatoje „hetriką“ atliko Eimantas Žižiūnas. Pažymėtina, kad per 12 žaistų susitikimų panevėžiečiai pelnė 64 įvarčius.

Džiugas Butkus savo „hetriku“ svariai prisidėjo prie diviziono lyderio „Žalgirio“ pergalės prieš debiutantą FC „Hegelmann“. „BE1 NFA“ ekipa sustiprino pozicijas stipriausiųjų trejete, įveikus tiesioginį varžovą „Vilnius Football Academy“.

[U18] Antradienį pergalę prieš marijampoliečius iškovojo „Ateities“ futbolininkai ir pakilo į septintą vietą. Šiame divizione liko sužaisti 3 nukeltus susitikimus iki žiemos pertraukos.

EJL U18 diviziono 12-ojo turo rezultatas: FA-FM Ateitis 4:2 Marijampolės FC.

EJL U16 diviziono 12-ojo turo rezultatas: FA Panevėžys-PRSSG 12:0 FK Granitas.

EJL U16 diviziono 13-ojo turo rezultatai: BE1 NFA 2:0 Vilnius Football AcademyFK Žalgiris 5:1 FC HegelmannFA Panevėžys-PRSSG 5:0 Klaipėdos FM.

EJL U15 diviziono 13-ojo turo rezultatai: BE1 NFA 3:0 VFA Geležinis vilkasKlaipėdos FM 2:2 (baud. 5:4) FA Panevėžys-PRSSGVilniaus BFA 2:2 (baud. 4:5) FK ŽalgirisTalentų FA-FK Riteriai 4:3 FA Šiauliai-ŠSGA. Narbekovo FA 4:0 FK GintarasFA Dainava 0:3 FK Banga.

Mindaugo Velučio/VFA „Geležinis vilkas“ nuotr.