Septintame ture – Vilniaus regiono JK šuolis

LMFA Pirmoje lygoje įvyko trejos 7-ojo turo rungtynės.

Nenugalimos panevėžietės tęsia savo puikų žygį pirmenybėse, iškovodamos jau šeštą pergalę. Juozo Aleksos treniruojama komanda 4:1 įveikė praeito sezono nugalėtojas jonavietes. Aušra Klevečkaitė rungtynių pradžioje pelnė dublį, o paskiau pirmojo kėlinio metu pasižymėjo Marija Stankevičiūtė ir Karilė Liužinaitė. FK „Jonavos“ įvartį įvartį pelnė Eva Gecevičiūtė.

Vilniaus regiono JK išvykoje 4:1 įveikė FK „Šešupės“-Tauragės MFK ekipą. Aksinija Neznamova 31 min. išvedė vilnietes į priekį, tačiau  po 5 minučių Laura Kubiliūtė atstatė pusiausvyrą. Antrajame kėlinyje A. Neznamova pridėjo du įvarčius, o Laura Ubartaitė užfiksavo galutinį rezultatą.

Vytauto Paunksnio nuotraukų albumas

Didžiausią pergalę šiame ture iškovojo Kauno SM „Tauras“, priėmęs alytiškes – 6:1. Jorūnė Lipkinaitė 10 minutę įmušė pirmą įvartį, bet netrukus Danielė Svirnelytė išlygino rezultatą. 40 minutę Miglė Akelaitytė vėl išvedė į priekį kaunietes. Antrajame kėlinyje įvarčius pelnė tik kaunietės – Goda Tamulynaitė, J. Lipkinaitė, Iveta Inčytė it M. Akelaitytė.

Mažeikių stadione turėjo įvykti dvikova tarp vietos FK „Triumfo“ ir Kėdainių FK „Nevėžio“, tačiau viešnių komanda į jas neatvyko.

Sekančio turo rungtynės numatytos rugsėjo 5 dieną Jonavoje bei rugsėjo 6 dieną Alytuje, Kėdainiuose ir Nemenčinėje.