Tautų lygos turnyro starte patirtas pralaimėjimas

Lietuvos nacionalinė vyrų rinktinė penktadienio vakarą Marijampolėje pradėjo pasirodymą naujame UEFA tautų lygos cikle.

Pirmosiose C diviziono 2-osios grupės rungtynėse lietuviai rezultatu 0:1 pralaimėjo Kipro komandai. Antrąsias lango rungtynes lietuviai sužais pirmadienį, kai išvykoje susirungs su Rumunijos vienuolike. Tas rungtynes tiesiogiai rodys LRT PLIUS kanalas ir portalas LRT.lt.

Dvikovos pradžioje žiūrovus nudžiugino energingas lietuvių puolimas ir kuriamos progos. Dėkingus momentus įvarčiui pasiekti turėjo Kipras Kažukolovas, Pijus Širvys, Armandas Kučys ir Artūr Dolžnikov.

Visgi Kipro rinktinė realizavo savo progą 34 minutę – įvartį pelnė Ioannis Pittas po Marino Tzionio perdavimo.

Antroje rungtynių pusėje svečiams pavyko išsaugoti trapią persvarą. Arčiausiai tikslo pelnyti įvartį lietuviai buvo 90+1 minutę, kai Armando Kučio smūgį paskutinę akimirką spėjo atremti Joelis Mallas.