„Topo centras Euronics“ I lygoje sužaistos dar 4 rungtynės

Šią savaitę aštuonios komandos pasinaudojo proga sužaisti perkeltas rungtynes. Trejose rungtynėse laimėjo viešnių ekipos, tik namuose žaidusios MFA „Bitės“ sugebėjo panaikinti trijų įvarčių deficitą ir išplėšti pergalę.

Antrą vietą pirmenybėse užimantis FK „Žalgiris“ Plungėje papildė savo taškų įskaitą, laimėjus 9:1 prieš „Babrungą“. Vilniečių gretose „pokerį“ atliko Austėja Pocevičiūtė, dublį – Virginija Narbutaitė-Klevinskienė bei po įvartį pridėjo Agnė Jakiūnaitė, Aneta Chvoinicka ir Marta Lipnickaitė. Plungiškių garbės įvartį susitikimo pabaigoje įmušė Miglė Grauslytė.

Penktoje vietoje dar labiau įsitvirtino FC „Hegelmann“ dublerinė komanda, kai Vilkaviškyje sutriuškino 25:0 „Šešupę“. Po šešis įvarčius mušė Miglė Žižytė ir Beatričė Globytė, hetrikus užfiksavo Guoda Ivoškaitė ir Julija Žvaliauskaitė, dublius – Paulina Morkulytė, Gabrielė Laskevičiūtė, o po vieną įvartį prie pergalės pridėjo Erika Busevičiūtė, Germina Čekanauskaitė ir Laura Kaluževičiūtė.

FK „Vilkija“ pakilo į septintą vietą po valingos pergalės 5:2 Kėdainiuose. „Nevėžis“ pirmavo po Gabrielės Ragauskaitės realizuoto baudinio ir Amandos Užkuraitytės įvarčio, tačiau nuo 40 minutės vilkijietės surengė savo įvarčių fejeriją. Barboros Kliučinskaitės, du Gabijos Malakauskaitės, Ugnės Stanevičiūtės ir Sandros Mažeikaitės įvarčiai nesulaukė aikštės šeimininkių atsako.

Labiausiai įtemptos rungtynės įvyko šį šeštadienį – pirmenybių debiutantės MFA „Bitės“ priėmė FK „Saned“ dubleres. Joniškietės pirmame kėlinyje pirmavo po Ugnės Grincevičiūtės, Natachos Dionos Bibi ir Viltės Stankevičiūtės taiklių smūgių, o „Bitės“ atsakė Smiltės Pacaulos įvarčiu. „Saned“ B ekipa padidino savo persvarą iki 4:1, kai 74 minutę pasižymėjo N. D. Bibi. Vilnietės per likusias 15 minučių sukūrė stebuklą, kai Godos Smailytės ir Agatos Marijos Kairytės įvarčiais suspėjo išplėšti išskirtinę pergalę 5:4.

Būsimą penktadienį ir pirmadienį „Topo centras Euronics“ I lygoje bus žaidžiamos 12-ojo turo rungtynės.