„Topo centras Euronics“ moterų I lygos 7 turo apžvalga

Praėjusį savaitgalį įvyko penkerios „Topo centras Euronics“ moterų I lygos 7-ojo turo rungtynės. Itin rezultatyviai šio turo metu pasirodė sostinės ekipos.

Turas prasidėjo nuo MFA „Žalgiris“-MRU komandos įtikinamos pergalės 8:0 prieš vilkijietes. Austėja Petkevičiūtė šįkart pademonstravo hetriko atlikimo įgūdžius, du įvarčius į savo individualią įskaitą pridėjo Justina Blaževičiūtė, o po kartą įvartį pelnė Milda Ivanciūtė, Monika Suščinskytė ir Radvilė Kelečiūtė.

Identišku rezultatu 8:0, tik žaisdamos išvykoje, laimėjo futbolo klubo „Žalgiris“ atstovės. Kėdainių miesto stadione hetriką „įformino“ Kamilė Medvedeva, dublį – Aneta Chvoinicka. Tarp įvarčių autorių – ir Marta Lipnickaitė, Paula Saulėnaitė ir Elzė Kiškūnaitė.

Antroje turnyro lentelės vietoje išliko „Gintros“ dublerės, kurioms pergalę Utenoje pavyko pasiekti po Agnieškos Kazarinos vėlyvo įvarčio – 1:0.

Į penktą vietą šoktelėjo „Hegelmann“ dublerinė komanda, Kaune įveikdama rezltatu 3:0 Telšių atstoves. Du įvarčius į „Džiugo“ vartus pirmame kėlinyje įmušė Ema Kriaučiūnaitė bei vieną įvartį paskiau pridėjo Ema Busevičiūtė.

Permainingai susiklostė rungtynės sostinėje tarp „Bičių“ ir „Babrungo“. Emilija Grauslytė pirmajame kėlinyje išvedė į priekį plungiškes, tačiau antroje rungtynių pusėje žaidimo kontrolę perėmė MFA „Bitės“. Rezultatas buvo persvertas Agatos Marijos Kairytės hetriku ir Godos Smailytės įvarčiu, o Sigita Mačiulskienė buvo sušvelninusi skirtumą. Pergalė 4:2 leido jaunosioms vilnietėms pakilti į aštuntą vietą.

Vilkaviškyje penktadienį numatytos rungtynės tarp „Šešupės“ ir „Saned“ B komandų neįvyko, neatvykus viešnių komandai, tad sprendimą dėl rungtynių baigties turės priimti Drausmės komitetas.

Komandos birželio mėnesį dar sužais aštuntojo turo susitikimus, po kurių pirmenybėse bus paskelbta pertrauka.