„Topo centras Euronics“ moterų I lygos 9 ture – triuškinančios viešnių pergalės

Rugpjūčio 21 dieną atsinaujino antrosios pagal pajėgumą Lietuvos moterų futbolo varžybos. Sužaistose penkeriose 9-ojo turo rungtynėse savo pranašumą įrodė svečiuose žaidusios komandos.

Pirmose po vasaros pertraukos rungtynėse Plungėje FK „Babrungas“ priėmė „Gintros“ dubleres ir nusileido šiaulietėms 1:6. Meida Proscevičiūtė šįsyk įmušė 4 įvarčius, taip pat tarp įvarčių autorių – Laura Kubiliūtė, Karina Lapšytė bei Marija Toleikytė.

Pirmenybių lyderės statusą išlaikiusi sostinės MFA „Žalgiris“-MRU dublerinė komanda patriukšmavo Utenoje, kur vietos futbolininkes nugalėjo 9:0. „Hetriką“ atliko Justina Blaževičiūtė, o po kartą įvartį įmušė Austėja Petkevičiūtė, Laura Grucytė, Patricja Penkauskaitė, Radvilė Kelečiūtė, Miglė Šilobritaitė ir Elena Ostrauskaitė.

FK „Šešupė“ Vilkaviškyje priėmė „Džiugą“, kuris įmušė 11 įvarčių be atsako. Žemaičių gretose Marija Stasiulytė pelnė „pokerį“, po du įvarčius įmušė Severina Vaitkevičiūtė ir Kornelija Kačenauskaitė bei prie pergalės įvarčiais prisidėjo Laura Radžiūtė, Armantė Lukošiūtė ir Elinga Gechtė.

Šįkart pergalę didžiausiu skirtumu – 12:0 – Garliavoje užfiksavo FK „Žalgiris“ žaisdamas prieš „Vilkiją“. Marta Lipnickaitė pasinaudojo proga įmušti 5 įvarčius, o kitus taiklius smūgius atliko Karina Klevinskaitė, Elzė Kiškūnaitė, Miana Svatkovskaja, Kamilė Medvedeva, Agnė Jakūnaitė ir dusyk Aneta Chvoinicka.

Atkakliausiai susiklostė rungtynės Kaune tarp FC „Hegelmann“ B ir FA „Šiauliai“-ŠSG komandų. Šiaulietės pirmavo po Jotvilės Šapaitės įvarčio, tačiau prieš pat pertrauką Beatričė Globytė išlygino rezultatą. Antrajame kėlinyje Augustė Augėnaitė ir Jotvilė Šapaitė užtikrino viešnių pergalę 3:1.

MFA „Bitės“ ir FK „Saned“ B komandos savo 9-ojo turo susitikimą surengs Vilniuje rugsėjo 14 dieną.