Trečią kartą Italijoje pralaimėję paplūdimio futbolininkai žais dėl 5–8 vietų

Lietuvos paplūdimio futbolo rinktinė Italijoje baigė Europos čempionato A diviziono grupės etapo varžybas.

Trečiame susitikime lietuviai 1:6 (0:2, 0:3, 1:1) nusileido Šveicarijos ekipai ir, grupėje užėmę ketvirtą vietą, šeštadienį ir sekmadienį varžysis dėl 5–8 vietų.

Primename, kad pirmoje dvikovoje lietuviai 2:4 nusileido prancūzams, o antrame susitikime dramatiškai 2:3 pralaimėjo Rumunijos paplūdimio futbolininkams.

Penktadienio rungtynėse lietuviams itin nepalankiai susiklostė pirmosios mačo minutės – jau dvikovos pradžioje į Lietuvos ekipos vartus buvo skirti du baudiniai, šveicarai abu juos realizavo ir taip susikūrė ganėtinai saugią persvarą – 2:0. Vėliau žaidimas kiek apsilygino, bet pirmame kėlinyje lietuviams pasižymėti nepavyko.

Po pertraukėlės situacija ženkliai nesikeitė – antrame kėlinyje šveicarai pridėjo dar tris įvarčius ir prieš paskutinę mačo dalį jau pirmavo užtikrintai – 5:0.

Trečiame kėlinyje žaidimo tempas kiek aprimo, lietuviai bandė pelnyti paguodos įvartį, bet to padaryti niekaip nesisekė – kelių gerų progų neišnaudojo Mantas Makutunovičius, į skersinį pataikė Elvinas Navickas. Tuo tarpu šveicarai, sulaukę geros, progos, savo persvarą dar labiau padidino.

Visgi galų gale lietuviams pavyko įmušti – garbės įvartį mačo pabaigoje įmušė tas pats E. Navickas.