Trofėjus turės naujus savininkus: paskutiniais FPRO LFF taurės pusfinalio dalyviais tapo „Džiugas“

Antradienį rungtynėmis Širvintose baigėsi 2024-ųjų FPRO LFF taurės turnyro ketvirtfinalio etapas.

Paskutinėse jo rungtynėse dabartiniai taurės savininkai Vilniaus rajono „TransINVEST“ futbolininkai namuose 1:2 (0:1) pralaimėjo Telšių „Džiugo“ ekipai ir tai reiškia, kad trofėjus šį rudenį sužinos naujuosius savo savininkus.

Primename, jog jau anksčiau į pusfinalį taip pat žengė Kauno rajono „Hegelmann“, Gargždų „Banga“ ir „Kauno Žalgiris“.

Antradienio rungtynės Širvintose prasidėjo ankstyvu „Džiugo“ įvarčiu, kai kamuolį į tinklą puikiu smūgiu pasiuntė Nino Noordanusas. Žemaičiai persvarą išlaikė iki kėlinio pabaigos ir komandos ilsėtis išėjo rezultatui esant 1:0.

Visgi taurės savininkai rankų nenuleido ir beveik įpusėjus antram kėliniui po Misaki Sato įvarčio jiems pavyko rezultatą išlyginti. Laikas bėgo, atrodė, kad rungtynėse prireiks pratęsimo, tačiau svečių komandoje 83 minutę įvartį pelnė Serhijus Kulynyčius, taip dar sykį išvesdamas telšiškius į priekį. Per likusį laiką rezultatas nebepakito ir „Džiugo“ futbolininkai žengė tarp keturių stipriausių taurės komandų.

Taurės pusfinalio burtais bus traukiami ateinantį sekmadienį, prieš centrines TOPsport A lygos savaitės rungtynes. Tiesioginę transliaciją stebėti galėsite nuo 16.30 val. LRT PLIUS kanalu ir portale LRT.lt.