Turnyras Estijoje užbaigtas nesėkme

Lietuvos U-17 futbolo rinktinė penktadienį sužaidė paskutines UEFA Talentų turnyro (UEFA Development Cup) rungtynes Taline. Dvi pergales prieš tai iškovoję lietuviai 0:2 pralaimėjo Estijai.

Prieš tai buvusiose rungtynėse su Lichtenšteinu (3:0) ir Farerų salomis (2:0) Lietuvos ekipa iš viso  įmušė penkis įvarčius, bet paskutinėje dvikovoje su turnyro šeimininkais puolimo mechanizmas nebuvo toks efektyvus.

Estijos rinktinė išsiveržė į priekį tiksint paskutinėms pirmojo kėlinio minutėmis, o antrąjį įvartį į Dominyko Valecko ginamus vartus įmušė 76 minutę.

Lietuvos komanda užėmė antrąją vietą turnyre.

Šiais metais per septynerias tarptautines rungtynes Lietuvos U-17 rinktinė šventė penkias pergales.