U15 rinktinė Kroatijoje atsidarė įvarčių sąskaitą, bet suklupo antrą kartą

Kroatijoje tęsiasi UEFA „Development“ turnyras, skirtas suteikti tarptautinių rungtynių patirties 2010 metais gimusiems žaidėjams.

Antrajame ture Zagrebe susitiko Slovėnijos ir Lietuvos vaikinų U15 rinktinės. Šiose rungtynėse pirmą įvartį 31 minutę pelnė Jokūbas Žebrauskas, tačiau slovėnai pirmo kėlinio pabaigoje persvėrė rezultatą savo naudai – 3:1. Kitame kėlinyje varžovai įmušė dar tris įvarčius ir laimėjo rezultatu 6:1.

Pirmadienį lietuvių lauks paskutinė dvikova su Airijos bendraamžiais. Rungtynės Zagrebo NK „Nur“ stadione prasidės 17.30 val.

Slovėnija U15 – Lietuva U15 6:1 (3:1);

Zagrebo NK „Nur“ stadionas, teisėjas – Filip Barišić (Kroatija);

Įvarčiai: 24 min. Marius Chiriac, 41 min. Vid Mächtig Kožlin, 42 min. Nejc Roman Leljak, 67 ir 83 min. Liam Kos, 74 min. Tim Ružnić (Slovėnija); 21 min. Jokūbas Žebrauskas (Lietuva);

Įspėti: 35 min. Leo Pisar, 72 min. Anže Grabljevec (Slovėnija); 70 min. Tomas Veikutis (Lietuva);

Lietuvos vaikinų U15 rinktinės sudėtis: Augustas Ruginis, Vakaris Sungaila (78 min. Timas Jefišovas), Lukas Štilinis (46 min. Bartas Elzbergas), Nojus Vyšniauskas (73 min. Patrikas Kauklys), Tomas Veikutis, Džiugas Vyšniauskas (60 min. Rytis Varnas), Artiom Novikas (46 min. Tauras Zykas), Kristupas Liutvinas, Jonas Pocevičius (46 min. Kajus Kulevas), Rokas Paulauskas, Jokūbas Žebrauskas (60 min. Aistis Paškevičius).

Atsargoje: Orestas Sotkevičius, Deividas Miežis.