"Utenis" išsaugojo vietą tarp elito

Utenos “Utenis” pralaimėjo antrąsias pereinamąsias rungtynes “Palangai”, tačiau dėl didesnio svečiuose pelnytų įvarčių skaičiaus laimėjo tarpusavio dvikovą ir išsaugojo vietą “SMSCredit.lt A lygoje”.

“Utenio” nuotr.

Pirmąją dvikovą Palangoje rezultatu 3:2 laimėjo svečiai iš Utenos. Antrosios rungtynės dėl oro sąlygų iš Utenos perkeltos į Visagino dirbtinės dangos aikštę.

Tačiau ir Visagine vykusioms rungtynėms buvo iškilusi grėsmė, jas teko pavėlinti – dėl pūgos nuo aikštės prireikė nukasti nemažai sniego, o “Palangos” ekipos kelionė į rungtynes taip pat užtruko ilgiau nei tikėtąsi.

Abiejų komandos žaidėjams buvo nelengva prisitaikyti prie slidžios aikštės ir organizuoti pavojingas atakas. Pirmasis ir vienintelis įvartis krito 33 minutę, kai Gvidas Juška smūgiu iš toli pasiuntė kamuolį virš galvos “Utenio” vartininkui.

“Palangai” Antrajame kėlinyje svečiai turėjo pora gerų progų pasižymėti, tačiau jomis nepasinaudojo, o “Utenio” atakoms taip pat pritrūko tikslumo, tad intriga išliko iki galo. Pagal LFF varžybų nuostatus, dvikovos nugalėtoju dėl daugiau svečiuose įmuštų įvarčių tapo “Utenis”.

Utenos komanda išsaugojo savo poziciją Lietuvos aukščiausioje lygoje, o “Palanga” liks Pirmoje lygoje.