Lietuvos futbolo federacija

Rytų zona

Rytų zona
  • Tvarkaraštis ir rezultatai
  • Lentelė
  • Rezultatyviausi
  • Apie lygą
1. turas
Protokolas
2016 / 4
25
16:00Fakyrai4 : 3FM Ateitis
2016 / 4
29
20:15Rotalis2 : 1Tera
2016 / 4
30
14:00Utenis B2 : 0Visaginas
2016 / 4
28
19:30Viltis1 : 2Gariūnai
2. turas
Protokolas
2016 / 5
3
17:00FM Ateitis0 : 3Gariūnai
2016 / 5
7
14:00Visaginas1 : 2Viltis
2016 / 5
6
20:15Tera1 : 4Utenis B
2016 / 5
7
20:00Fakyrai6 : 0Rotalis
3. turas
Protokolas
2016 / 5
10
18:30Rotalis4 : 1FM Ateitis
2016 / 5
13
19:10Utenis B1 : 3Fakyrai
2016 / 5
13
20:15Viltis1 : 1Tera
2016 / 5
12
20:00Gariūnai4 : 1Visaginas
4. turas
Protokolas
2016 / 5
17
19:30FM Ateitis0 : 5Visaginas
2016 / 5
19
20:00Tera0 : 2Gariūnai
2016 / 5
18
20:15Fakyrai1 : 2Viltis
2016 / 5
18
18:30Rotalis1 : 1Utenis B
5. turas
Protokolas
2016 / 5
24
18:00Utenis B14 : 1FM Ateitis
2016 / 5
27
20:15Viltis2 : 1Rotalis
2016 / 5
26
20:00Gariūnai2 : 1Fakyrai
2016 / 5
25
19:30Visaginas1 : 0Tera
6. turas
Protokolas
2016 / 6
20
21:30FM Ateitis0 : 17Tera
2016 / 5
31
19:30Fakyrai3 : 3Visaginas
2016 / 6
2
20:00Rotalis0 : 6Gariūnai
2016 / 6
4
18:30Utenis B1 : 0Viltis
7. turas
Protokolas
2016 / 6
8
20:15Viltis0 : 1FM Ateitis
2016 / 6
9
20:00Gariūnai2 : 3Utenis B
2016 / 6
11
14:00Visaginas3 : 1Rotalis
2016 / 6
10
19:30Tera0 : 0Fakyrai
8. turas
Protokolas
2016 / 6
27
21:30FM Ateitis2 : 8Fakyrai
2016 / 6
17
19:30Tera5 : 3Rotalis
2016 / 6
19
15:00Visaginas0 : 1Utenis B
2016 / 6
17
18:45Gariūnai1 : 0Viltis
9. turas
Protokolas
2016 / 6
23
20:00Gariūnai16 : 1FM Ateitis
2016 / 6
26
14:00Viltis0 : 4Visaginas
2016 / 6
23
19:00Utenis B4 : 2Tera
2016 / 6
22
19:00Rotalis1 : 4Fakyrai
10. turas
Protokolas
2016 / 6
29
19:00FM Ateitis0 : 1Rotalis
2016 / 9
5
18:00Fakyrai2 : 7Utenis B
2016 / 7
1
19:30Tera0 : 1Viltis
2016 / 6
14
20:00Visaginas1 : 4Gariūnai
11. turas
Protokolas
2016 / 8
13
14:00Visaginas9 : 1FM Ateitis
2016 / 8
11
20:00Gariūnai2 : 0Tera
2016 / 8
10
20:15Viltis1 : 3Fakyrai
2016 / 8
1
19:30Utenis B3 : 1Rotalis
12. turas
Protokolas
2016 / 8
21
12:00FM Ateitis0 : 3Utenis B
2016 / 8
16
19:00Rotalis0 : 4Viltis
2016 / 8
21
12:00Fakyrai0 : 3Gariūnai
2016 / 8
19
19:00Tera1 : 0Visaginas
13. turas
Protokolas
2016 / 8
24
19:00Tera3 : 0FM Ateitis
2016 / 8
27
14:00Visaginas0 : 1Fakyrai
2016 / 9
15
20:00Gariūnai3 : 1Rotalis
2016 / 8
24
20:15Viltis3 : 3Utenis B
14. turas
Protokolas
2016 / 10
18
 FM Ateitis0 : 3Viltis
2016 / 8
30
19:00Utenis B3 : 0Gariūnai
2016 / 7
29
19:30Rotalis0 : 2Visaginas
2016 / 9
2
18:30Fakyrai1 : 2Tera
15. turas
Protokolas
2016 / 10
18
 Fakyrai3 : 0FM Ateitis
2016 / 9
8
18:30Rotalis2 : 0Tera
2016 / 8
16
19:00Utenis B3 : 0Visaginas
2016 / 9
9
20:15Viltis0 : 0Gariūnai
16. turas
Protokolas
  FM Ateitis : Gariūnai
2016 / 9
3
14:30Visaginas0 : 5Viltis
2016 / 9
13
18:15Tera1 : 0Utenis B
2016 / 9
16
20:00Fakyrai2 : 1Rotalis
17. turas
Protokolas
  Rotalis : FM Ateitis
2016 / 9
24
13:00Utenis B : Fakyrai
2016 / 9
23
20:15Viltis4 : 0Tera
2016 / 9
22
20:00Gariūnai : Visaginas
18. turas
Protokolas
  FM Ateitis : Visaginas
2016 / 9
29
20:00Tera2 : 6Gariūnai
  Fakyrai : Viltis
2016 / 9
30
17:00Rotalis0 : 1Utenis B
19. turas
Protokolas
  Utenis B : FM Ateitis
2016 / 10
7
20:15Viltis6 : 0Rotalis
2016 / 10
6
20:00Gariūnai : Fakyrai
2016 / 9
16
19:30Visaginas1 : 3Tera
20. turas
Protokolas
  FM Ateitis : Tera
2016 / 9
10
14:00Fakyrai0 : 3Visaginas
2016 / 10
13
20:00Rotalis1 : 2Gariūnai
2016 / 10
11
19:30Utenis B3 : 0Viltis
21. turas
Protokolas
2016 / 10
19
20:15Viltis : FM Ateitis
2016 / 10
20
20:00Gariūnai0 : 1Utenis B
  Visaginas : Rotalis
  Tera : Fakyrai
 KlubasRungt.Perg.Lyg.Pral.Įm. Įv.Pral. Įv.Įv. skirt.Tšk.
1.Utenis B1915225817+4147
2.Gariūnai1814135816+4243
3.Viltis199373522+1330
4.Fakyrai179264231+1129
5.Tera1972103934+523
6.Visaginas1871103431+322
7.Rotalis1941142052-3213
8.FM Ateitis1510141093-833
16 įvarčių
Gražvydas Mikulėnas
15 įvarčių
Kiril Levšin
9 įvarčiai
Aivydas Ruškys, Paulius Sakalis
7 įvarčiai
Ignas Modėjis
6 įvarčiai
Daumantas Žukauskas, Jevgenijus Učajevas, Aleksandr Levšin, Tomas Chomičius
5 įvarčiai
Estanislao Guillermo Jameson Moles, Ovidijus Požėla
4 įvarčiai
Jokūbas Uznys, Tadas Švaikevičius, Liudvikas Velička
3 įvarčiai
Erikas Grigaitis, Audrius Veikutis, Grigorij Kisel, Albert Voskunovič, Jurij Serbinas, Lech Pečuro, Oleg Truškin, Amadas Mažarovas, Vitalij Kotovas
2 įvarčiai
Arnoldas Gerasimovas, Igor Karklelis, Aleksandr Podnebesnov, Nuno Miguel Dias da Silva, Aleksejus Kliosovas, Rimas Klišys, Viktor Mazurkevič, Matas Gudaitis, Aleksandras Egidijus Osetrovas, Aurimas Tamaliūnas, Jose Del Carmen Silva Pontigo, Arminas Vaskela
1 įvartis
Artūr Serikov, Domas Verbušaitis, Elvinas Ališauskas, Andžej Mikolajevič, Kęstutis Jančiauskas, Karolis Žudys, Pavel Sorokin, Ramūnas Radavičius, Arminas Levickas, Nerijus Radžius, Gediminas Paberžis, Algirdas Breikštas, Egidijus Juška, Valdas Kondratovič, Gabrielius Jacintas Petuchovas, Darius Osetrovas, Lukas Valvonis, Tadas Gražiūnas, Eimantas Skendelis, Marius Aukštolis, Sylvester Kimbar, Ivan Petraško, Artūras Mockus, Benas Lučiūnas, Yuriy Vereshchak, Erik Yuiti Mitsui, Žygimantas Okulevičius, Aleksej Grigorjev, Mantas Marcinkevičius, Nikita Tichonovas, Modest Sinkevič, Albert Bogdan, Gintas Ignatavičius, Vaidotas Pajarskas, Vytautas Velička, Saulius Vaiginas, Žilvinas Dereškevičius, Vadim Švaikevič, Pavel Lukašionok, Deividas Stasiulionis, Vytautas Norkūnas, Tadeuš Dediulia, Darius Juškevičius, Vilius Juozėnas, Audrius Bukovskis, Arūnas Srėbalius, Justinas Marazas

II lyga - trečiasis pagal pajėgumą Lietuvos vyrų klubinio futbolo divizionas. Pirmenybės vykdomos trijose zonose - Rytų, Pietų ir Vakarų.

Rytų zonos pirmenybes organizuoja Vilniaus regiono futbolo sąjunga. Pietų zonos pirmenybes - Kauno apskrities futbolo federacija, o Vakarų zonos - Klaipėdos apskrities futbolo federacija.

Formatas

Pirmenybės vykdomos ratų sistema "pavasaris-ruduo".  

2016 metų sezone Rytų zonoje dalyvauja 7 komandos, Vakarų zonoje 10 komandų, Pietų zonoje 9 komandos. 

Trijų zonų nugalėtojai iškovoja teisę rungtyniauti Pirmoje lygoje. Iš trijų zonų į III lygą iškrenta po vieną paskutinę vietą užėmusią komandą.

Dviem ar daugiau komandų, surinkus vienodai taškų aukštesnę vietą turnyrinėje lentelėje lemia (eilės tvarka):
1. tarpusavio susitikimų rezultatai: taškai, įvarčių skirtumas, didesnis įmuštų įvarčių skaičius,
2. didesnis pergalių skaičius;
3. bendras įmuštų bei praleistų įvarčių skirtumas;
4. didesnis įmuštų įvarčių skaičius;
5. didesnis pergalių skaičius;
6. burtai.

Jeigu sužaidus paskutines rungtynes į čempionato nugalėtojo vardą pretenduoja dvi ar daugiau komandų, surinkusios vienodai taškų, skiriamos papildomos rungtynės (arba vieno rato turnyras, jei daugiau nei dvi).

Daugiau informacijos:

http://www.vilniausfutbolas.lt

Turnyrinė lentelė

1.Utenis B19+4147
2.Gariūnai18+4243
3.Viltis19+1330
4.Fakyrai17+1129
5.Tera19+523
6.Visaginas18+322
7.Rotalis19-3213
8.FM Ateitis15-833