Lietuvos futbolo federacija

Kauno III lyga

  • Tvarkaraštis ir rezultatai
  • Naujienos
  • Lentelė
  • Rezultatyviausi
1. turas
Protokolas
2017 / 5
14
20:00FK Kaunas3 : 1Lietava
2017 / 5
8
19:00Kėdainiai2 : 1Garliava
2017 / 5
12
19:30Danspin1 : 7Hegelmann Litauen B
2017 / 5
14
18:00Parabelis2 : 7Nevėžis B
2. turas
Protokolas
2017 / 5
21
19:00Hegelmann Litauen B10 : 1Parabelis
2017 / 5
19
20:00Garliava2 : 3Danspin
2017 / 5
22
19:00Lietava6 : 1Kėdainiai
2017 / 5
7
17:00Prienai2 : 3FK Kaunas
3. turas
Protokolas
2017 / 6
14
19:30Kėdainiai2 : 4Prienai
2017 / 5
29
20:00Danspin0 : 2Lietava
2017 / 6
1
19:30Parabelis0 : 6Garliava
2017 / 10
28
15:00Nevėžis B4 : 2Hegelmann Litauen B
4. turas
Protokolas
2017 / 11
3
18:30Garliava0 : 6Nevėžis B
2017 / 6
4
16:00Lietava17 : 1Parabelis
2017 / 6
4
13:00Prienai4 : 0Danspin
2017 / 6
4
18:00FK Kaunas4 : 2Kėdainiai
5. turas
Protokolas
2017 / 6
11
18:00Danspin0 : 3FK Kaunas
2017 / 6
11
16:00Parabelis1 : 6Prienai
2017 / 10
18
19:00Nevėžis B2 : 0Lietava
2017 / 6
4
19:00Hegelmann Litauen B1 : 2Garliava
6. turas
Protokolas
2017 / 6
15
19:30Lietava5 : 0Hegelmann Litauen B
2017 / 9
20
17:00Prienai5 : 1Nevėžis B
2017 / 6
18
18:00FK Kaunas11 : 0Parabelis
2017 / 6
19
20:00Kėdainiai3 : 0Danspin
7. turas
Protokolas
2017 / 6
25
18:00Parabelis2 : 9Kėdainiai
2017 / 10
9
20:00Nevėžis B0 : 2FK Kaunas
2017 / 6
25
19:00Hegelmann Litauen B2 : 2Prienai
2017 / 6
21
20:00Garliava1 : 2Lietava
8. turas
Protokolas
2017 / 6
28
19:00Prienai4 : 1Garliava
2017 / 8
27
19:30FK Kaunas4 : 8Hegelmann Litauen B
2017 / 7
3
19:00Kėdainiai3 : 4Nevėžis B
2017 / 6
28
20:00Danspin3 : 1Parabelis
9. turas
Protokolas
2017 / 9
27
19:30Nevėžis B10 : 0Danspin
2017 / 8
14
19:30Hegelmann Litauen B4 : 0Kėdainiai
2017 / 6
16
20:00Garliava1 : 5FK Kaunas
2017 / 5
18
19:00Lietava6 : 1Prienai
10. turas
Protokolas
2017 / 8
20
19:00Lietava10 : 1FK Kaunas
2017 / 8
11
19:00Garliava2 : 2Kėdainiai
2017 / 8
11
20:00Hegelmann Litauen B8 : 2Danspin
2017 / 8
13
12:00Nevėžis B5 : 1Parabelis
11. turas
Protokolas
2017 / 8
20
19:30Parabelis1 : 10Hegelmann Litauen B
2017 / 8
23
19:00Danspin1 : 2Garliava
2017 / 9
28
19:00Kėdainiai2 : 3Lietava
2017 / 8
13
19:00FK Kaunas0 : 5Prienai
12. turas
Protokolas
2017 / 8
27
19:00Prienai2 : 2Kėdainiai
2017 / 8
27
19:00Lietava10 : 1Danspin
2017 / 8
27
18:00Garliava5 : 1Parabelis
2017 / 10
24
20:00Hegelmann Litauen B2 : 2Nevėžis B
13. turas
Protokolas
2017 / 9
13
19:30Nevėžis B4 : 3Garliava
2017 / 9
3
19:30Parabelis1 : 5Lietava
2017 / 8
31
19:00Danspin1 : 4Prienai
2017 / 9
3
19:00Kėdainiai3 : 0FK Kaunas
14. turas
Protokolas
2017 / 9
10
18:00FK Kaunas7 : 1Danspin
2017 / 9
7
18:30Prienai7 : 0Parabelis
2017 / 10
4
20:30Lietava1 : 6Nevėžis B
2017 / 9
7
20:30Garliava2 : 5Hegelmann Litauen B
15. turas
Protokolas
2017 / 9
17
19:00Hegelmann Litauen B2 : 2Lietava
2017 / 10
6
19:00Nevėžis B5 : 1Prienai
2017 / 9
17
17:00Parabelis2 : 7FK Kaunas
2017 / 9
17
17:00Danspin1 : 7Kėdainiai
16. turas
Protokolas
2017 / 9
21
19:00Kėdainiai3 : 0Parabelis
2017 / 10
27
20:00FK Kaunas1 : 7Nevėžis B
2017 / 9
13
18:00Prienai1 : 5Hegelmann Litauen B
2017 / 9
20
19:00Lietava3 : 0Garliava
17. turas
Protokolas
2017 / 9
30
15:00Garliava1 : 0Prienai
2017 / 10
1
19:00Hegelmann Litauen B3 : 4FK Kaunas
2017 / 10
11
19:00Nevėžis B3 : 4Kėdainiai
2017 / 10
6
20:00Parabelis1 : 7Danspin
18. turas
Protokolas
2017 / 10
29
14:00Danspin0 : 10Nevėžis B
2017 / 10
29
14:00Kėdainiai11 : 6Hegelmann Litauen B
2017 / 10
29
14:00FK Kaunas6 : 1Garliava
2017 / 10
29
14:00Prienai0 : 3Lietava
  • Aukštaitijos futbolo pirmenybes laimėjo "Rėkliai"

    2016-10-17

    III lyga

    Aukštaitijos futbolo pirmenybes laimėjo "Rėkliai"

    2016 metų spalio 9 dieną pasibaigė PAFF organizuotos (8x8) „Aukštaitijos“ futbolo pirmenybės, kurios tęsėsi keturis mėnesius. Pirmenybėse dalyvavo 7 komandos - FK „Sportidus“, SK „Stop“, SK...

 KlubasRungt.Perg.Lyg.Pral.Įm. Įv.Pral. Įv.Įv. skirt.Tšk.
1.Nevėžis B1612137627+4937
2.Lietava1612137622+5437
3.FK Kaunas1611056146+1533
4.Hegelmann Litauen B168357544+3127
5.Prienai168264833+1526
6.Kėdainiai168265642+1426
7.Garliava1651103045-1516
8.Danspin1630132181-609
9.Parabelis16001615118-1030
26 įvarčiai
Gvidas Juška
24 įvarčiai
Karolis Rukuiža
16 įvarčių
Saulius Čepkauskas, Paulius Giedraitis
12 įvarčių
Vytautas Katasanovas
10 įvarčių
Artur Listov, Ignas Prieskenis
9 įvarčiai
Andrius Skorupskas
8 įvarčiai
Deividas Karlauskas, Evaldas Kugys, Albertas Ramonas, Vilius Giedraitis
7 įvarčiai
Artūras Armonas, Deividas Paulauskas, Vidmantas Katasanovas
6 įvarčiai
Egidijus Jasiūnas, Mantas Karčiauskas, Andrius Klimakovas, Audrius Statkevičius, Dominykas Vikanis
5 įvarčiai
Ignas Špakauskas, Rimvydas Lipnevičius, Ignas Miliūnas, Dmitrij Ivanickij, Osvaldas Petrošius, Valentinas Česnovičius
4 įvarčiai
Darius Mikužis, Denis Šichranov, Paulius Kvedaravičius, Gediminas Višinskas, Vitalijus Antonovas, Andrius Puskepalis, Jonas Supronas, Lukas Berednikovas, Robertas Ratkevičius
3 įvarčiai
Andrius Skorupskas, Rytis Daunys, Darius Urbelionis, Deividas Arlauskas, Martynas Vasiliauskas, Lukas Turauskas, Joris Ribikauskas, Martynas Vaitkus, Donatas Jodenis, Aretas Gėgžna, Donatas Stulga, Mantas Varanauskas, Artūras Česnaitis, Andrius Alekna, Benas Kudirka, Dainius Šumauskas, Ramūnas Arštikis, Kostas Gružas, Rimvydas Iškauskas, Marius Prieskenis
2 įvarčiai
Renaldas Ševčenko, Paulius Karpūška, Deividas Kulakauskas, Modestas Gabulas, Gytis Janonis, Deivydas Staškus, Gytis Šalaševičius, Skirmantas Malinauskas, Dirda Saulius, Eligijus Lipskis, Lukas Jermakovas, Marijus Makštutis, Kasparas Linkevičius, Marius Miškinis, Martynas Juknevičius, Robertas Bolotov, Vladyslav Chernyakov, Martynas Stirbys, Martynas Ragožius, Danielius Velykis, Aivaras Gėgžna, Egidijus Žagaras, Ugnius Montvilas, Elgiz Mirzoev, Eridanas Vitkevičius, Erikas Makauskas, Tautvydas Amalas, Ignas Keliauskas, Lukas Sipavičius
1 įvartis
Tomas Jonyka, Valentinas Abarius, Vilius Žarskis, Vilmantas Stankus, Gvidas Kaziūnas, Dalius Žukauskas, Dominykas Andriekus, Žymantas Tumėnas, Evaldas Stepanavičius, Edvinas Kinderis, Dovydas Juodsnukis, Simoras Savukynas, Lukas Poškus, Paulius Vizbaras, Audrius Lukoševičius, Vakaris Adomaitis, Donatas Bendinskas, Dainius Stražauskas, Marius Tamulis, Darius Maciulevičius, Juan Sevilla Sevilla, Aivaras Užpalevičius, Tadas Paulikas, Marius Pinskis, Almantas Vansevičius, Algirdas Kvalkauskas, Deividas Gražys, Andrius Sanajevas, Gediminas Šulčius, Rytis Briedis, Laurynas Kavaliauskas, Aleksej Jacenko, Ignas Vilkelis, Laurynas Visockis, Gytis Jankauskas, Egidijus Šiaučiūnas, Edmundas Pukys, Andrius Adomėnas, Karolis Gražys, Mindaugas Lukauskas, Gintautas Vaičiūnas, Tautvydas Gargasas, Shrestha Sangeetman, Linas Korsakas, Ernestas Fedorčak, Renatas Statkus, Vainius Kalenda, Ruslanas Fiodorovas, Ruslanas Nazarko, Rolandas Rudzevičius, Virmantas Šabasevičius, Tadas Simonaitis, Renatas Balnanosis, Likas Gudavičius

Kitos rungtynės

Atranka į 2020 m. Europos čempionatą

Portugalija vs
Lietuva

2019-11-14

Praėjusios rungtynės

Atranka į 2020 m. Europos čempionatą

Lietuva vs Serbija

2019-10-14