Lietuvos futbolo federacija

Klaipėdos III lyga

  • Tvarkaraštis ir rezultatai
  • Naujienos
  • Lentelė
  • Rezultatyviausi
1. turas
Protokolas
2017 / 5
21
12:00Šilalė4 : 2Koralas B
2017 / 6
18
16:00Baltai1 : 6FK Sokeris
2017 / 5
3
20:00Banga B3 : 0EMD Statyba-Sendvaris
2017 / 5
29
21:00Sakuona-Rūgpienių kaimas7 : 1Klaipėda City
2. turas
Protokolas
2017 / 5
11
19:30Sarema2 : 2Šilalė
2017 / 5
14
16:00Koralas B2 : 4Baltai
2017 / 5
9
20:30FK Sokeris0 : 9Banga B
2017 / 5
14
18:00EMD Statyba-Sendvaris1 : 4Sakuona-Rūgpienių kaimas
3. turas
Protokolas
2017 / 5
21
18:00Baltai1 : 8Sarema
2017 / 5
17
20:30Banga B5 : 5Koralas B
2017 / 5
21
16:00Sakuona-Rūgpienių kaimas1 : 1FK Sokeris
2017 / 5
22
21:00Klaipėda City6 : 2EMD Statyba-Sendvaris
4. turas
Protokolas
2017 / 5
30
20:30Sarema1 : 1Banga B
2017 / 7
3
19:00Koralas B2 : 3Sakuona-Rūgpienių kaimas
2017 / 6
4
16:00FK Sokeris3 : 2Klaipėda City
2017 / 7
14
20:00Baltai1 : 9Šilalė
5. turas
Protokolas
2017 / 6
5
21:00Sakuona-Rūgpienių kaimas3 : 0Sarema
2017 / 8
2
20:30Klaipėda City4 : 2Koralas B
2017 / 6
6
20:30EMD Statyba-Sendvaris2 : 3FK Sokeris
2017 / 6
7
20:30Banga B1 : 2Šilalė
6. turas
Protokolas
2017 / 6
12
20:30Sarema4 : 0Klaipėda City
2017 / 6
18
18:00Koralas B6 : 1EMD Statyba-Sendvaris
2017 / 6
12
19:30Šilalė3 : 3Sakuona-Rūgpienių kaimas
2017 / 6
14
21:00Baltai0 : 3Banga B
7. turas
Protokolas
2017 / 6
26
21:00EMD Statyba-Sendvaris1 : 2Sarema
2017 / 6
25
15:00FK Sokeris9 : 2Koralas B
2017 / 6
25
18:00Klaipėda City0 : 5Šilalė
2017 / 6
21
21:00Sakuona-Rūgpienių kaimas3 : 1Baltai
8. turas
Protokolas
2017 / 7
3
20:00Sarema1 : 1FK Sokeris
2017 / 7
6
14:00Šilalė3 : 0EMD Statyba-Sendvaris
2017 / 9
24
18:00Baltai0 : 3Klaipėda City
2017 / 6
29
20:00Banga B1 : 8Sakuona-Rūgpienių kaimas
9. turas
Protokolas
2017 / 7
18
19:30Koralas B3 : 3Sarema
2017 / 7
10
19:30FK Sokeris1 : 1Šilalė
2017 / 7
3
21:00EMD Statyba-Sendvaris6 : 6Baltai
2017 / 7
5
20:00Klaipėda City0 : 7Banga B
10. turas
Protokolas
2017 / 8
27
16:00Koralas B1 : 4Šilalė
2017 / 8
12
15:00FK Sokeris3 : 0Baltai
2017 / 8
9
20:00EMD Statyba-Sendvaris2 : 6Banga B
2017 / 8
14
21:00Klaipėda City2 : 2Sakuona-Rūgpienių kaimas
11. turas
Protokolas
2017 / 8
20
15:00Šilalė1 : 0Sarema
2017 / 8
20
18:00Baltai1 : 8Koralas B
2017 / 8
16
20:00Banga B1 : 1FK Sokeris
2017 / 8
21
21:00Sakuona-Rūgpienių kaimas9 : 0EMD Statyba-Sendvaris
12. turas
Protokolas
2017 / 9
6
21:00Sarema6 : 1Baltai
2017 / 8
22
20:00Koralas B1 : 3Banga B
2017 / 8
28
18:45FK Sokeris1 : 2Sakuona-Rūgpienių kaimas
2017 / 8
28
21:00EMD Statyba-Sendvaris4 : 3Klaipėda City
13. turas
Protokolas
2017 / 8
30
20:00Banga B4 : 2Sarema
2017 / 9
25
20:00Sakuona-Rūgpienių kaimas9 : 0Koralas B
2017 / 9
26
19:30Klaipėda City5 : 1FK Sokeris
2017 / 9
29
11:00Šilalė3 : 0Baltai
14. turas
Protokolas
2017 / 9
12
20:30Sarema0 : 3Sakuona-Rūgpienių kaimas
2017 / 9
10
18:15Koralas B1 : 11Klaipėda City
2017 / 9
11
18:15FK Sokeris5 : 2EMD Statyba-Sendvaris
2017 / 9
24
14:00Šilalė5 : 2Banga B
15. turas
Protokolas
2017 / 10
9
21:00Klaipėda City2 : 5Sarema
2017 / 10
11
21:00EMD Statyba-Sendvaris2 : 2Koralas B
2017 / 10
13
20:00Sakuona-Rūgpienių kaimas3 : 1Šilalė
2017 / 9
13
20:00Banga B3 : 0Baltai
16. turas
Protokolas
2017 / 9
26
20:30Sarema0 : 0EMD Statyba-Sendvaris
2017 / 9
23
15:00Koralas B0 : 3FK Sokeris
2017 / 9
30
14:00Šilalė10 : 0Klaipėda City
2017 / 9
29
11:00Baltai0 : 3Sakuona-Rūgpienių kaimas
17. turas
Protokolas
2017 / 10
19
20:00FK Sokeris0 : 3Sarema
2017 / 9
28
20:00EMD Statyba-Sendvaris0 : 4Šilalė
2017 / 9
29
11:00Klaipėda City3 : 0Baltai
2017 / 9
20
20:00Sakuona-Rūgpienių kaimas3 : 4Banga B
18. turas
Protokolas
2017 / 10
7
15:00Sarema3 : 0Koralas B
2017 / 10
7
15:30Šilalė4 : 1FK Sokeris
2017 / 9
29
11:00Baltai0 : 3EMD Statyba-Sendvaris
2017 / 10
4
20:00Banga B5 : 2Klaipėda City
  • Aukštaitijos futbolo pirmenybes laimėjo "Rėkliai"

    2016-10-17

    III lyga

    Aukštaitijos futbolo pirmenybes laimėjo "Rėkliai"

    2016 metų spalio 9 dieną pasibaigė PAFF organizuotos (8x8) „Aukštaitijos“ futbolo pirmenybės, kurios tęsėsi keturis mėnesius. Pirmenybėse dalyvavo 7 komandos - FK „Sportidus“, SK „Stop“, SK...

 KlubasRungt.Perg.Lyg.Pral.Įm. Įv.Pral. Įv.Įv. skirt.Tšk.
1.Sakuona-Rūgpienių kaimas1612316618+4839
2.Šilalė1612316117+4439
3.Banga B1610335832+2633
4.Sarema167544023+1726
5.FK Sokeris167453936+325
6.Klaipėda City166194458-1419
7.Koralas B1623113769-329
8.EMD Statyba-Sendvaris1623112662-369
9.Baltai1611141672-564
23 įvarčiai
Mindaugas Žemaitaitis
16 įvarčių
Vytautas Žukauskas
12 įvarčių
Vytautas Kurmis
10 įvarčių
Neilas Srėbalius, Mantas Tėvelis, Deividas Peištaras
9 įvarčiai
Donatas Stankevičius
8 įvarčiai
Maksim Lukashevich, Edgaras Anulis, Ignas Venckus, Artūras Kurbangalijevas, Henrikas Zobėla
7 įvarčiai
Zigmantas Butkus, Karolis Kelpšas
6 įvarčiai
Marius Komovas, Arnoldas Nausėdas, Vygandas Dajoras
5 įvarčiai
Tadas Jurkus, Dovydas Španceris, Aurimas Peištaras, Denis Mišin, Audrius Gadeikis
4 įvarčiai
Ramūnas Grikšas, Liutauras Rimkus, Karolis Rokas, Dovydas Zakrevskij, Ignas Grykšas, Algimantas Bačanskis, Karolis Tendys
3 įvarčiai
Tomas Norkūnas, Aivaras Buzas, Artiom Lysakov, Arvydas Trizno, Alexandr Cruselnitchii, Andrej Smyslov, Stanislovas Normantas, Mykolas Kaveckas, Audrius Tolis, Haroldas Butkus, Pijus Srėbalius, Kasparas Davidonis, Martynas Velyvis, Mindaugas Gelžinis
2 įvarčiai
Irmantas Medutis, Žybartas Ringys, Benas Alseika, Anton Ananjev, Simonas Pranauskas, Dainius Reingoldas, Jonas Bičkus, Erikas Vainoras, Žilvinas Kymantas, Marius Valskis, Augustinas Končius, Juozas Serapinas, Tadas Jaugelavičius, Tomas Petraška, Mindaugas Kuhlins, Robertas Baltuonė, Artūras Janušas, Audrius Blankas, Robertas Gudas
1 įvartis
Vaidotas Juškus, Romualdas Broška, Pranas Rauktys, Artūras Vazbys, Tomas Šveikauskas, Arūnas Arbatauskas, Giedrius Kšanas, Gražvydas Žakys, Robertas Ringys, Markos Kazarian, Aleksandr Dymov, Marius Bukauskas, Ramūnas Litvinas, Vilius Ignatavičius, Vitalij Gurejev, Marius Prišmontas, Kazimieras Žutautas, Marius Anužis, Karolis Inta, Edgaras Račkauskas, Eimantas Rusteika, Šarūnas Genčius, Domas Samalius, Artūras Jakovenka, Aidas Capas, Kristupas Šimkus, Darius Kavaliauskas, Ovidijus Musulas, Eidėjus Almantas, Ignas Jurgutis, Paulius Lotužys, Arvydas Dapkus, Emilijus Golikovas, Matas Ilginis, Jurijus Kurbangalijevas, David Marques Afonso, Lukas Šarkauskis, Edgar Dorogavcev, Tomas Tamošauskas, Serhii Lozinskyi, Dovydas Narkus, Ramūnas Narvilas, Gvidas Leliukas, Eimantas Mongirdas, Kasparas Voropajevas, Kristijonas Ivanovas, Mantas Petrikas, Regimantas Raštutis, Vilmantas Vilimas

Praėjusios rungtynės

Atranka į 2020 m. Europos čempionatą

Portugalija vs Lietuva

2019-11-14