Visos varžybos
Visi sezonai
Visos
Artėjančios
Įvykusios
Kalendorius
TOPsport futsal A lyga 2023/2024 atkrintamosios
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 03 19 | 20:00 | Vilkaviškio sporto ir pramogų centras | FK Bruklinas |
-
-
|
FK Akmenės kraštas |
Rungtynių informacija |
2024 03 19 | 21:00 | Kauno sporto halė | Kauno Žalgiris |
-
-
|
Jonavos Vikingai |
Rungtynių informacija |
2024 03 16 | 19:00 | Jonavos sporto arena | Jonavos Vikingai |
0
4
|
Kauno Žalgiris |
Rungtynių informacija |
2024 03 16 | 15:00 | Naujosios Akmenės Sporto ir sveikatingumo centro arena | FK Akmenės kraštas |
0
3
|
FK Bruklinas |
Rungtynių informacija |
2024 03 10 | 15:00 | Vilkaviškio sporto ir pramogų centras | FK Bruklinas |
2
11
|
Kauno Žalgiris |
Rungtynių informacija |
2024 03 09 | 19:00 | Naujosios Akmenės Sporto ir sveikatingumo centro arena | FK Akmenės kraštas |
1
8
|
Jonavos Vikingai |
Rungtynių informacija |
2024 03 06 | 21:00 | Kauno sporto halė | Kauno Žalgiris |
7
1
|
FK Bruklinas |
Rungtynių informacija |
2024 03 05 | 20:00 | Jonavos sporto arena | Jonavos Vikingai |
3
2
|
FK Akmenės kraštas |
Rungtynių informacija |
2024 03 02 | 19:30 | Vilkaviškio sporto ir pramogų centras | FK Bruklinas |
5
1
|
FK VIP |
Rungtynių informacija |
2024 02 28 | 20:00 | Viekšnių gimnazijos salė | FK VIP |
8
2
|
FK Bruklinas |
Rungtynių informacija |
2024 02 28 | 20:00 | Radviliškio sporto arena | ŠSPC-Radviliškis |
3
6
|
Jonavos Vikingai 3:6 |
Rungtynių informacija |
2024 02 28 | 20:00 | Kėdainių arena | Kėdainiai United |
1
9
|
Kauno Žalgiris |
Rungtynių informacija |
2024 02 28 | 18:00 | Prienų sporto ir pramogų arena | FC Hegelmann |
2
3
|
FK Akmenės kraštas 2:3 |
Rungtynių informacija |
2024 02 24 | 19:00 | Kauno sporto halė | Kauno Žalgiris |
7
3
|
Kėdainiai United |
Rungtynių informacija |
2024 02 24 | 18:30 | Vilkaviškio sporto ir pramogų centras | FK Bruklinas |
3
3
|
FK VIP 3:3 AET (PEN |
Rungtynių informacija |
2024 02 24 | 18:00 | Naujosios Akmenės Sporto ir sveikatingumo centro arena | FK Akmenės kraštas |
4
3
|
FC Hegelmann |
Rungtynių informacija |
2024 02 24 | 14:00 | Jonavos sporto arena | Jonavos Vikingai |
3
0
|
ŠSPC-Radviliškis |
Rungtynių informacija |
Samsung Galaxy Watch LVL U10 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 03 20 | 15:30 | Mažeikių miesto centrinis stadionas (natūrali žolė) | Mažeikių FK Atmosfera |
-
-
|
FK Banga |
Rungtynių informacija |
2024 03 20 | 15:30 | Mažeikių miesto centrinis stadionas (natūrali žolė) | Mažeikių FK Atmosfera |
-
-
|
FK Banga |
Rungtynių informacija |
Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2023/2024 I etapas
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 03 20 | 16:30 | Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas | FK Banga |
-
-
|
BE1 NFA |
Rungtynių informacija |
2024 03 20 | 18:00 | Gytarių stadionas | FA Šiauliai |
-
-
|
Klaipėdos FM |
Rungtynių informacija |
2024 03 23 | 12:00 | Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas | FK Žalgiris |
-
-
|
Vilniaus BFA |
Rungtynių informacija |
2024 03 23 | 12:00 | Alytaus dirbtinės dangos stadionas | FA Dainava |
-
-
|
VFA Geležinis Vilkas |
Rungtynių informacija |
2024 03 23 | 13:00 | Klaipėdos FM stadionas | Klaipėdos FM |
-
-
|
Vilnius Football Academy |
Rungtynių informacija |
2024 03 23 | 14:30 | Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas | FA-FK Panevėžys-PRSSG |
-
-
|
FA Šiauliai |
Rungtynių informacija |
2024 03 23 | 15:30 | Pilaitės futbolo maniežas | A.Narbekovo FA |
-
-
|
Talentų FA-FK Riteriai |
Rungtynių informacija |
2024 03 16 | 10:00 | Fanų stadionas | Vilnius Football Academy |
1
2
|
FK Žalgiris |
Rungtynių informacija |
2024 03 15 | 16:00 | LFF Kauno treniruočių centro stadionas | Be1 NFA |
7
1
|
FA Dainava |
Rungtynių informacija |
2024 03 11 | 16:30 | LFF stadionas | Talentų FA-FK Riteriai |
5
2
|
FA Panevėžys-PRSSG |
Rungtynių informacija |
2024 03 09 | 17:00 | BFA Arena | Vilniaus BFA |
3
0
|
FK Banga |
Rungtynių informacija |
2024 03 09 | 11:30 | Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, Vilnius | VFA Geležinis vilkas |
7
0
|
A.Narbekovo FA |
Rungtynių informacija |
LVJUFA Pirmos lygos U13 diviziono Šiaurės-Vakarų grupė 2023/2024
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 03 20 | 17:00 | Klaipėdos FM stadionas | Klaipėdos FM B |
-
-
|
Klaipėdos KFA |
Rungtynių informacija |
LVJUFA Pirmos lygos U18 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė 2023/2024
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 03 20 | 17:00 | Mažeikių stadionas dirbtinė danga | Mažeikių FK Atmosfera |
-
-
|
Klaipėdos FM C |
Rungtynių informacija |
2024 03 20 | 18:00 | VšĮ "Telšių futbolo ateitis" dirbtinės dangos stadionas | Telšių FC Džiugas |
-
-
|
Klaipėdos FM B |
Rungtynių informacija |
Samsung Galaxy Watch EJL U15 divizionas 2023/2024 I etapas
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 03 20 | 18:00 | Gytarių stadionas | FA Šiauliai |
-
-
|
Klaipėdos FM |
Rungtynių informacija |
2024 03 23 | 09:30 | Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas | FK Aidas |
-
-
|
Talentų FA-FK Riteriai |
Rungtynių informacija |
2024 03 23 | 10:00 | Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas | FK Žalgiris |
-
-
|
Vilniaus BFA |
Rungtynių informacija |
2024 03 23 | 11:00 | Marijampolės futbolo maniežas | Marijampolės FC |
-
-
|
FA Utenis |
Rungtynių informacija |
2024 03 23 | 14:00 | Mažeikių miesto centrinis stadionas (natūrali žolė) | FK Atmosfera |
-
-
|
Kauno Žalgirio FA |
Rungtynių informacija |
2024 03 23 | 15:00 | Fanų stadionas | Klaipėdos FM |
-
-
|
Vilnius Football Academy |
Rungtynių informacija |
2024 03 23 | 17:00 | Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas | FA-FK Panevėžys-PRSSG |
-
-
|
FA Šiauliai |
Rungtynių informacija |
2024 03 16 | 17:30 | Fanų stadionas | Talentų FA-FK Riteriai |
0
2
|
FA Panevėžys-PRSSG |
Rungtynių informacija |
2024 03 16 | 15:00 | Utenos Krašuonos gimnazijos stadionas | Utenos Utenis |
4
1
|
FK Aidas |
Rungtynių informacija |
2024 03 16 | 11:00 | Kauno Žalgirio FA maniežas | Kauno Žalgirio FA |
3
0
|
Marijampolės FC |
Rungtynių informacija |
2024 03 13 | 17:00 | Fanų stadionas | Vilnius Football Academy |
2
2
|
FK Žalgiris 2:2 (PEN |
Rungtynių informacija |
LVJUFA Pirmos lygos U13 diviziono Pietų-Rytų regiono A pogrupis 2023/2024
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 03 21 | 14:30 | Fanų stadionas | Vilnius Football Academy |
-
-
|
FA Dainava |
Rungtynių informacija |
2023 UEFA Nations League - Play-outs
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 03 21 | 21:45 | Estádio Algarve | Gibraltaras |
-
-
|
Lietuva |
Rungtynių informacija Bilietai |
LVJUFA Pirmos lygos U15 diviziono Pietų-Rytų regiono grupė 2023/2024
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 03 22 | 17:00 | AAFF dirbtinės dangos aikštė | FK Vidzgiris |
-
-
|
FK Jonava |
Rungtynių informacija |
2024 03 23 | 15:00 | Širvintų stadionas | FM Vilniaus Vytis |
-
-
|
FC Hegelmann Akademija |
Rungtynių informacija |
2024 03 24 | 10:00 | Pilaitės futbolo maniežas | FK Ataka |
-
-
|
Visagino BFA |
Rungtynių informacija |
2024 03 16 | 12:00 | Vilniaus Fabijoniškių gimnazijos stadionas | Vilniaus BFA B |
7
3
|
A.Narbekovo FA |
Rungtynių informacija |
Topo centras Euronics moterų I lygą
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 03 22 | 17:00 | Vilkijos gimnazijos sporto aikštynas | FK Vilkija |
-
-
|
FK Šešupė |
Rungtynių informacija |
2024 03 22 | 18:00 | VšĮ "Telšių futbolo ateitis" dirbtinės dangos stadionas | FC Džiugas |
-
-
|
FK Saned B |
Rungtynių informacija |
2024 03 22 | 19:00 | LFF Kauno treniruočių centro stadionas | FC Hegelmann B |
-
-
|
Utenos Utenis |
Rungtynių informacija |
2024 03 22 | 19:00 | Kedainiai Arena | FK Nevėžis |
-
-
|
MFA Bitės |
Rungtynių informacija |
2024 03 23 | 13:00 | Gytarių stadionas | FA Šiauliai-ŠSG |
-
-
|
FK Babrungas |
Rungtynių informacija |
TOPsport I lyga 2024
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 03 22 | 18:00 | Kėdainių stadionas dirbtinė danga | FK Nevėžis |
-
-
|
FK Panevėžys B |
Rungtynių informacija |
2024 03 22 | 18:00 | Plungės dirbtinės dangos stadionas | FK Babrungas |
-
-
|
FA Šiauliai B |
Rungtynių informacija |
2024 03 22 | 19:00 | Klaipėdos dirbtinės dangos stadionas | FC Neptūnas |
-
-
|
FK Kauno Žalgiris B |
Rungtynių informacija |
2024 03 23 | 13:00 | Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas | FK Garliava |
-
-
|
FK Ekranas |
Rungtynių informacija |
2024 03 23 | 14:00 | Tauragės dirbtinės dangos stadionas | Tauras |
-
-
|
FC Hegelmann B |
Rungtynių informacija |
2024 03 23 | 14:00 | Kretingos dirbtinės dangos aikštė | FK Minija |
-
-
|
Vilniaus BFA |
Rungtynių informacija |
2024 03 17 | 18:00 | Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas | FK Panevėžys B |
0
0
|
FC Neptūnas |
Rungtynių informacija |
2024 03 17 | 16:00 | Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas | FK Banga B |
0
2
|
FK Be1 |
Rungtynių informacija |
2024 03 17 | 13:00 | Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas | FK Ekranas |
2
2
|
Tauras |
Rungtynių informacija |
2024 03 16 | 19:00 | BFA Arena | Vilniaus BFA |
1
0
|
FK Garliava |
Rungtynių informacija |
2024 03 16 | 15:00 | VDU Valdo Adamkaus sporto centro stadionas | FK Kauno Žalgiris B |
1
2
|
FK Babrungas |
Rungtynių informacija |
2024 03 16 | 13:00 | Gytarių stadionas | FA Šiauliai B |
0
1
|
FK Minija |
Rungtynių informacija |
2024 03 15 | 19:00 | LFF Kauno treniruočių centro stadionas | FC Hegelmann B |
0
5
|
FK Riteriai |
Rungtynių informacija |
2024 03 15 | 19:00 | Mažeikių stadionas dirbtinė danga | FK Atmosfera |
1
2
|
FK Nevėžis |
Rungtynių informacija |
2024 03 09 | 17:00 | Gytarių stadionas | FA Šiauliai B |
0
0
|
FK Garliava |
Rungtynių informacija |
2024 03 09 | 15:00 | LFF stadionas | FK Riteriai |
2
0
|
Tauras |
Rungtynių informacija |
2024 03 09 | 15:00 | BFA Arena | Vilniaus BFA |
1
1
|
FK Ekranas |
Rungtynių informacija |
2024 03 08 | 19:00 | Klaipėdos dirbtinės dangos stadionas | FC Neptūnas |
2
0
|
FK Atmosfera |
Rungtynių informacija |
2024 03 08 | 18:00 | Plungės dirbtinės dangos stadionas | FK Babrungas |
0
0
|
FK Panevėžys B |
Rungtynių informacija |
2024 03 08 | 17:30 | Kretingos dirbtinės dangos aikštė | FK Minija |
1
2
|
FK Kauno Žalgiris B |
Rungtynių informacija |
2024 03 08 | 17:00 | Kėdainių stadionas dirbtinė danga | FK Nevėžis |
0
1
|
FK Banga B |
Rungtynių informacija |
2024 03 07 | 16:00 | LFF Kauno treniruočių centro stadionas | FC Hegelmann B |
1
3
|
FK Be1 |
Rungtynių informacija |
Samsung Galaxy Watch LVL U9 diviziono Rytų regiono B pogrupis PRO lygmuo 2023/2024
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 03 22 | 20:00 | BFA Arena | FK Vilnius |
-
-
|
Vilniaus BFA B |
Rungtynių informacija |
2024 03 22 | 20:00 | BFA Arena | FK Vilnius |
-
-
|
Vilniaus BFA B |
Rungtynių informacija |
2024 03 23 | 13:00 | Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas | FK Ekranas |
-
-
|
Vilniaus BFA C |
Rungtynių informacija |
2024 03 23 | 13:00 | Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas | FK Ekranas |
-
-
|
Vilniaus BFA C |
Rungtynių informacija |
2025 UEFA Under-21 - Qualifying competition - GrpI
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 03 22 | 20:00 | Rodney Parade | Velsas |
-
-
|
Lietuva |
Rungtynių informacija |
Samsung Galaxy Watch LVL U10 diviziono Rytų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 03 23 | 09:00 | BFA Arena | Vilniaus BFA B |
-
-
|
FK Žalgiris |
Rungtynių informacija |
2024 03 23 | 09:00 | BFA Arena | Vilniaus BFA B |
-
-
|
FK Žalgiris |
Rungtynių informacija |
2024 03 23 | 13:00 | Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas | FA-FK Panevėžys-PRSSG |
-
-
|
FA-FM Ateitis |
Rungtynių informacija |
2024 03 23 | 13:00 | Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas | FA-FK Panevėžys-PRSSG |
-
-
|
FA-FM Ateitis |
Rungtynių informacija |
2024 03 23 | 13:00 | Visagino dirbtinės dangos stadionas | Visagino BFA |
-
-
|
FK Ataka |
Rungtynių informacija |
2024 03 23 | 13:00 | Visagino dirbtinės dangos stadionas | Visagino BFA |
-
-
|
FK Ataka |
Rungtynių informacija |
2024 03 23 | 13:00 | Fanų stadionas | Vilnius Football Academy |
-
-
|
FK Granitas |
Rungtynių informacija |
2024 03 23 | 13:00 | Fanų stadionas | Vilnius Football Academy |
-
-
|
FK Granitas |
Rungtynių informacija |
2024 03 23 | 13:00 | BFA Arena | Vilniaus BFA |
-
-
|
FM Vilniaus Vytis |
Rungtynių informacija |
2024 03 23 | 13:00 | BFA Arena | Vilniaus BFA |
-
-
|
FM Vilniaus Vytis |
Rungtynių informacija |
2024 03 23 | 13:00 | Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, Vilnius | VFA Geležinis Vilkas |
-
-
|
FA Utenis |
Rungtynių informacija |
2024 03 23 | 13:00 | Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, Vilnius | VFA Geležinis Vilkas |
-
-
|
FA Utenis |
Rungtynių informacija |
2024 03 16 | 10:00 | Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, Vilnius | VFA Geležinis vilkas |
10
16
|
Vilniaus BFA B |
Rungtynių informacija |
2024 03 16 | 10:00 | Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, Vilnius | VFA Geležinis vilkas |
8
14
|
Vilniaus BFA B |
Rungtynių informacija |
Samsung Galaxy Watch LVL U12 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 03 23 | 09:30 | Kauno Žalgirio FA maniežas | Kauno Žalgirio FA |
-
-
|
Kėdainių FK Nevėžis |
Rungtynių informacija |
2024 03 23 | 09:30 | Kauno Žalgirio FA maniežas | Kauno Žalgirio FA |
-
-
|
Kėdainių FK Nevėžis |
Rungtynių informacija |
2024 03 23 | 13:00 | LFF Kauno treniruočių centro stadionas | BE1 NFA |
-
-
|
FC Hegelmann Akademija |
Rungtynių informacija |
2024 03 23 | 13:00 | LFF Kauno treniruočių centro stadionas | BE1 NFA |
-
-
|
FC Hegelmann Akademija |
Rungtynių informacija |
Lietuvos jaunučių lygos U13 divizionas 2023/2024
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 03 23 | 10:00 | Panevėžio FA dirbtinė aikštė | FA-FK Panevėžys-PRSSG |
-
-
|
BE1 NFA |
Rungtynių informacija |
2024 03 23 | 11:00 | Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, Vilnius | VFA Geležinis Vilkas |
-
-
|
Talentų FA-FK Riteriai |
Rungtynių informacija |
2024 03 24 | 11:00 | Fanų stadionas | FK Granitas |
-
-
|
Marijampolė City |
Rungtynių informacija |
2024 03 17 | 16:00 | Kauno Žalgirio FA maniežas | Kauno Žalgirio FA |
8
2
|
VFA Geležinis vilkas |
Rungtynių informacija |
2024 03 17 | 16:00 | Fanų stadionas | FA-FM Ateitis |
0
8
|
FA Šiauliai-ŠSG |
Rungtynių informacija |
2024 03 17 | 13:00 | Utenos Krašuonos gimnazijos stadionas | Utenos Utenis |
0
13
|
Vilniaus BFA |
Rungtynių informacija |
2024 03 17 | 13:00 | Fanų stadionas | FK Granitas |
0
5
|
Klaipėdos FM |
Rungtynių informacija |
2024 03 17 | 12:00 | Jonavos dirbtinės dangos aikštė | FK Jonava |
0
3
|
FA Panevėžys-PRSSG |
Rungtynių informacija |
2024 03 17 | 11:00 | Fanų stadionas | Talentų FA-FK Riteriai |
2
3
|
FK Žalgiris |
Rungtynių informacija |
2024 03 15 | 16:00 | LFF Kauno treniruočių centro stadionas | Be1 NFA |
14
0
|
Marijampolė City |
Rungtynių informacija |
EJL U18 - BLOGAS-LAIKINAI TVARKOMAS NAUDOTIS 12 komandų
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 03 23 | 11:00 | Kauno Žalgirio FA stadionas | Kauno Žalgirio FA |
-
-
|
FK Garliava |
Rungtynių informacija |
2024 03 23 | 13:00 | Tauragės dirbtinės dangos stadionas | FA Tauras |
-
-
|
Marijampolės FC |
Rungtynių informacija |
2024 03 23 | 13:00 | LFF stadionas | Talentų FA-FK Riteriai |
-
-
|
VFA Geležinis Vilkas |
Rungtynių informacija |
2024 03 23 | 13:00 | LFF Kauno treniruočių centro stadionas | BE1 NFA |
-
-
|
FK Žalgiris |
Rungtynių informacija |
2024 03 23 | 15:00 | LFF Kauno treniruočių centro stadionas | FC Hegelmann Akademija |
-
-
|
Vilnius Football Academy |
Rungtynių informacija |
2024 03 23 | 16:00 | Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas | FA-FK Panevėžys-PRSSG |
-
-
|
Klaipėdos FM |
Rungtynių informacija |
LVJUFA Pirmos lygos U16 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė 2023/2024
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 03 23 | 11:30 | Mažeikių stadionas dirbtinė danga | Mažeikių FK Atmosfera |
-
-
|
Klaipėdos KFA |
Rungtynių informacija |
Samsung Galaxy Watch EJL U18 divizionas 2023/2024 I etapas
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 03 23 | 12:00 | Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas | FA-FK Panevėžys-PRSSG |
-
-
|
Kauno Žalgirio FA |
Rungtynių informacija |
2024 03 23 | 13:00 | Fanų stadionas | Vilnius Football Academy |
-
-
|
BE1 NFA |
Rungtynių informacija |
2024 03 23 | 13:00 | Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas | FK Garliava |
-
-
|
FA Tauras |
Rungtynių informacija |
2024 03 23 | 13:00 | Marijampolės futbolo maniežas | Marijampolės FC |
-
-
|
FA Šiauliai |
Rungtynių informacija |
2024 03 23 | 14:00 | Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas | FK Žalgiris |
-
-
|
Talentų FA-FK Riteriai |
Rungtynių informacija |
2024 03 23 | 15:00 | Klaipėdos FM stadionas | Klaipėdos FM |
-
-
|
FC Hegelmann Akademija |
Rungtynių informacija |
2024 03 16 | 18:00 | LFF Kauno treniruočių centro stadionas | FC Hegelmann |
1
1
|
FK Žalgiris 1:1 (PEN |
Rungtynių informacija |
2024 03 16 | 16:00 | LFF stadionas | Talentų FA-FK Riteriai |
3
0
|
FK Garliava |
Rungtynių informacija |
2024 03 16 | 14:00 | Fanų stadionas | Vilnius Football Academy |
0
1
|
FA Šiauliai-ŠSG |
Rungtynių informacija |
2024 03 16 | 13:30 | Kauno Žalgirio FA maniežas | Kauno Žalgirio FA |
1
5
|
Klaipėdos FM |
Rungtynių informacija |
2024 03 16 | 13:00 | Tauragės dirbtinės dangos stadionas | FA Tauras |
1
2
|
Marijampolės FC |
Rungtynių informacija |
Lietuvos jaunučių lygos U14 divizionas 2023/2024
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 03 23 | 12:00 | Panevėžio FA dirbtinė aikštė | FA-FK Panevėžys-PRSSG |
-
-
|
BE1 NFA |
Rungtynių informacija |
2024 03 17 | 18:00 | Kauno Žalgirio FA maniežas | Kauno Žalgirio FA |
1
2
|
VFA Geležinis vilkas |
Rungtynių informacija |
2024 03 17 | 14:30 | Fanų stadionas | FK Granitas |
0
3
|
Klaipėdos FM |
Rungtynių informacija |
2024 03 17 | 14:00 | Jonavos dirbtinės dangos aikštė | FK Jonava |
1
1
|
FA Panevėžys-PRSSG 1:1 (PEN |
Rungtynių informacija |
2024 03 17 | 11:00 | Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas | FK Garliava |
0
0
|
Be1 NFA 0:0 (PEN |
Rungtynių informacija |
2024 03 17 | 10:00 | LFF stadionas | Talentų FA-FK Riteriai |
1
10
|
FK Žalgiris |
Rungtynių informacija |
2024 03 16 | 16:00 | Fanų stadionas | VFM Fortūna |
1
2
|
Vilniaus BFA |
Rungtynių informacija |
2024 03 16 | 12:00 | Fanų stadionas | Vilnius Football Academy |
4
0
|
FA Šiauliai-ŠSG |
Rungtynių informacija |
LVJUFA Pirmos lygos U13 diviziono Pietų-Rytų regiono B pogrupis 2023/2024
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 03 23 | 12:30 | Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, Vilnius | VFA Geležinis Vilkas B |
-
-
|
Talentų FA-FK Riteriai B |
Rungtynių informacija |
Samsung Galaxy Watch LVL U12 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 03 23 | 13:00 | Gytarių stadionas | FA Šiauliai |
-
-
|
FK Babrungas |
Rungtynių informacija |
2024 03 23 | 13:00 | Gytarių stadionas | FA Šiauliai |
-
-
|
FK Babrungas |
Rungtynių informacija |
2024 03 23 | 13:00 | Kretingos dirbtinės dangos aikštė | Minijos FA |
-
-
|
FK Banga |
Rungtynių informacija |
2024 03 23 | 13:00 | Kretingos dirbtinės dangos aikštė | Minijos FA |
-
-
|
FK Banga |
Rungtynių informacija |
2024 03 16 | 10:00 | Klaipėdos FM stadionas | Klaipėdos FM B |
0
7
|
Klaipėdos FM |
Rungtynių informacija |
2024 03 16 | 10:00 | Klaipėdos FM stadionas | Klaipėdos FM B |
2
3
|
Klaipėdos FM |
Rungtynių informacija |
Draudzības spēle - Futsal - Female - A
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 03 23 | 13:00 | Birštono arena | Lietuva |
-
-
|
Latvija |
Rungtynių informacija |
Samsung Galaxy Watch LVL U8 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 03 23 | 13:00 | Mažeikių stadionas dirbtinė danga | Mažeikių FK Atmosfera |
-
-
|
Telšių FC Džiugas |
Rungtynių informacija |
2024 03 23 | 13:00 | Mažeikių stadionas dirbtinė danga | Mažeikių FK Atmosfera |
-
-
|
Telšių FC Džiugas |
Rungtynių informacija |
2024 03 23 | 13:00 | Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas | FK Banga |
-
-
|
Kelmės SC |
Rungtynių informacija |
2024 03 23 | 13:00 | Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas | FK Banga |
-
-
|
Kelmės SC |
Rungtynių informacija |
Samsung Galaxy Watch LVL U8 diviziono Rytų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 03 23 | 13:00 | Fanų stadionas | Vilnius Football Academy B |
-
-
|
FA-FK Panevėžys-PRSSG |
Rungtynių informacija |
2024 03 23 | 13:00 | Fanų stadionas | Vilnius Football Academy B |
-
-
|
FA-FK Panevėžys-PRSSG |
Rungtynių informacija |
2024 03 23 | 13:00 | Fanų stadionas | Vilnius Football Academy |
-
-
|
FA-FM Ateitis |
Rungtynių informacija |
2024 03 23 | 13:00 | Fanų stadionas | Vilnius Football Academy |
-
-
|
FA-FM Ateitis |
Rungtynių informacija |
2024 03 23 | 13:00 | Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, Vilnius | VFA Geležinis Vilkas |
-
-
|
FK Ataka |
Rungtynių informacija |
2024 03 23 | 13:00 | Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, Vilnius | VFA Geležinis Vilkas |
-
-
|
FK Ataka |
Rungtynių informacija |
2024 03 23 | 13:00 | Fanų stadionas | FM Fortūna |
-
-
|
FK Granitas |
Rungtynių informacija |
2024 03 23 | 13:00 | Fanų stadionas | FM Fortūna |
-
-
|
FK Granitas |
Rungtynių informacija |
2024 03 23 | 13:00 | Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas | FK Žalgiris |
-
-
|
FK Vilnius |
Rungtynių informacija |
2024 03 23 | 13:00 | Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas | FK Žalgiris |
-
-
|
FK Vilnius |
Rungtynių informacija |
LVJUFA Pirmos lygos U14 diviziono Pietų-Rytų regiono B pogrupis 2023/2024
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 03 23 | 13:30 | BFA Arena | Vilniaus BFA B |
-
-
|
FK Ataka B |
Rungtynių informacija |
2024 03 23 | 15:30 | BFA Arena | Vilniaus BFA C |
-
-
|
Vilnius Football Academy B |
Rungtynių informacija |
LVJUFA Pirmos lygos U14 diviziono Pietų-Rytų regiono A pogrupis 2023/2024
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 03 23 | 15:00 | Marijampolės futbolo maniežas | Marijampolė City |
-
-
|
FA Utenis |
Rungtynių informacija |
Lietuvos jaunimo U19 futbolo čempionatas 2023/2024
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 03 23 | 16:00 | Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas | FK Žalgiris |
-
-
|
FK Babrungas |
Rungtynių informacija |
LVJUFA Pirmos lygos U18 diviziono Pietų-Rytų regiono grupė 2023/2024
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 03 24 | 10:35 | BFA Arena | Vilniaus BFA |
-
-
|
SK Polonia-Panerys |
Rungtynių informacija |
TOPsport A lyga 2024
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 03 17 | 18:30 | Sportima | FK Žalgiris |
1
3
|
FC Hegelmann |
Rungtynių informacija |
2024 03 17 | 15:00 | Gytarių stadionas | FA Šiauliai |
2
1
|
FK Kauno Žalgiris |
Rungtynių informacija |
2024 03 17 | 14:00 | LFF stadionas | FK TransINVEST |
0
2
|
DFK Dainava |
Rungtynių informacija |
2024 03 16 | 15:30 | Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas | FK Panevėžys |
0
1
|
FK Banga |
Rungtynių informacija |
2024 03 16 | 14:00 | VšĮ "Telšių futbolo ateitis" dirbtinės dangos stadionas | FC Džiugas |
1
0
|
FK Sūduva |
Rungtynių informacija |
2024 03 13 | 20:15 | Marijampolės futbolo arenos maniežas | FK Sūduva |
1
0
|
FK Panevėžys |
Rungtynių informacija |
2024 03 13 | 18:00 | LFF Kauno treniruočių centro stadionas | FC Hegelmann |
2
2
|
FA Šiauliai |
Rungtynių informacija |
2024 03 13 | 18:00 | Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas | FK Banga |
1
4
|
FK Žalgiris |
Rungtynių informacija |
2024 03 13 | 17:00 | Marijampolės futbolo arenos maniežas | DFK Dainava |
0
0
|
FC Džiugas |
Rungtynių informacija |
2024 03 12 | 18:00 | VDU Valdo Adamkaus sporto centro stadionas | FK Kauno Žalgiris |
2
1
|
FK TransINVEST |
Rungtynių informacija |
2024 03 10 | 18:30 | Sportima | FK Žalgiris |
3
3
|
FK Sūduva |
Rungtynių informacija |
2024 03 10 | 15:00 | Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas | FK Panevėžys |
0
0
|
DFK Dainava |
Rungtynių informacija |
2024 03 10 | 13:00 | Gytarių stadionas | FA Šiauliai |
0
0
|
FK Banga |
Rungtynių informacija |
2024 03 09 | 15:00 | Širvintų stadionas | FK TransINVEST |
0
1
|
FC Džiugas |
Rungtynių informacija |
2024 03 09 | 13:00 | VDU Valdo Adamkaus sporto centro stadionas | FK Kauno Žalgiris |
1
2
|
FC Hegelmann |
Rungtynių informacija |
2024 03 03 | 18:30 | Marijampolės futbolo arenos maniežas | FC Hegelmann |
2
3
|
FK TransINVEST |
Rungtynių informacija |
2024 03 03 | 13:00 | Marijampolės futbolo arenos maniežas | DFK Dainava |
0
1
|
FK Žalgiris |
Rungtynių informacija |
2024 03 02 | 15:00 | Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas | FK Banga |
1
1
|
FK Kauno Žalgiris |
Rungtynių informacija |
2024 03 02 | 13:00 | VšĮ "Telšių futbolo ateitis" dirbtinės dangos stadionas | FC Džiugas |
0
0
|
FK Panevėžys |
Rungtynių informacija |
2024 03 01 | 19:00 | Marijampolės futbolo arenos maniežas | FK Sūduva |
0
0
|
FA Šiauliai |
Rungtynių informacija |
Topo centras euronics Moterų A lyga
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 03 17 | 15:00 | BFA Arena | MFA Žalgiris-MRU |
21
0
|
FK Saned |
Rungtynių informacija |
2024 03 16 | 17:00 | Gytarių stadionas | FK Gintra |
2
0
|
FK TransINVEST |
Rungtynių informacija |
Lietuvos senjorų (50+) futsal pirmenybės 2023/24
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 03 17 | 13:00 | Jonavos sporto arena | Vilniaus FK Nerealas |
0
0
|
Visagino FK "Inter veteranai" |
Rungtynių informacija |
2024 03 17 | 12:20 | Jonavos sporto arena | Alytaus FK "Dainava" |
1
1
|
Panevėžio "FK Ekrano senjorai" |
Rungtynių informacija |
2024 03 17 | 11:40 | Jonavos sporto arena | Šiaulių VFK |
4
1
|
Kauno "73 united" |
Rungtynių informacija |
2024 03 17 | 11:00 | Jonavos sporto arena | Jonavos VFK Klevas |
3
1
|
Kauno FK "Feniksas" |
Rungtynių informacija |
Samsung Galaxy Watch LVL U9 divizionas A lygmuo Rytų regiono grupė 2023/2024
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 03 17 | 12:00 | Nemenčinės K. Parčevskio gimnazijos sporto aikštynas | SK Nemenčinė |
2
3
|
FK Ataka B |
Rungtynių informacija |
Lietuvos veteranų 35+ futsal pirmenybės 2024
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 03 16 | 14:20 | Šiaulių FK "Masera" |
4
2
|
Gargždų AMK "Veteranas" |
Rungtynių informacija |
|
2024 03 16 | 13:40 | Telšių FK "Džiugo" veteranai |
0
2
|
Tauragės "Tauras" |
Rungtynių informacija |
|
2024 03 16 | 13:00 | Gargždų AMK "Veteranas" |
0
4
|
Telšių FK "Džiugo" veteranai |
Rungtynių informacija |
|
2024 03 16 | 12:20 | Tauragės "Tauras" |
3
5
|
Šiaulių FK "Masera" |
Rungtynių informacija |
|
2024 03 16 | 11:40 | Gargždų miesto Policijos salė | Tauragės "Tauras" |
8
0
|
Gargždų AMK "Veteranas" |
Rungtynių informacija |
2024 03 16 | 11:00 | Telšių FK "Džiugo" veteranai |
1
1
|
Šiaulių FK "Masera" |
Rungtynių informacija |
|
2024 03 02 | 13:40 | Gargždų miesto Policijos salė | Tauragės "Tauras" |
1
3
|
Telšių FK "Džiugo" veteranai |
Rungtynių informacija |
2024 03 02 | 13:00 | Gargždų miesto Policijos salė | Gargždų AMK "Veteranas" |
1
1
|
Šiaulių FK "Masera" |
Rungtynių informacija |
2024 03 02 | 12:20 | Gargždų miesto Policijos salė | Telšių FK "Džiugo" veteranai |
3
3
|
Gargždų AMK "Veteranas" |
Rungtynių informacija |
2024 03 02 | 11:40 | Gargždų miesto Policijos salė | Šiaulių FK "Masera" |
3
2
|
Tauragės "Tauras" |
Rungtynių informacija |
2024 03 02 | 11:10 | Gargždų miesto Policijos salė | Šiaulių FK "Masera" |
2
4
|
Telšių FK "Džiugo" veteranai |
Rungtynių informacija |
2024 03 02 | 10:30 | Gargždų miesto Policijos salė | Gargždų AMK "Veteranas" |
3
4
|
Tauragės "Tauras" |
Rungtynių informacija |
2024 02 25 | 13:20 | Šiaulių FK "Masera" |
5
1
|
Gargždų AMK "Veteranas" |
Rungtynių informacija |
|
2024 02 25 | 12:40 | Telšių FK "Džiugo" veteranai |
3
2
|
Tauragės "Tauras" |
Rungtynių informacija |
|
2024 02 25 | 12:00 | Gargždų AMK "Veteranas" |
0
4
|
Telšių FK "Džiugo" veteranai |
Rungtynių informacija |
|
2024 02 25 | 11:20 | Tauragės "Tauras" |
0
5
|
Šiaulių FK "Masera" |
Rungtynių informacija |
|
2024 02 25 | 10:40 | Telšių FK "Džiugo" veteranai |
1
1
|
Šiaulių FK "Masera" |
Rungtynių informacija |
|
2024 02 25 | 10:00 | Tauragės "Tauras" |
3
0
|
Gargždų AMK "Veteranas" |
Rungtynių informacija |
Ladygolas U12 Panevėžio-Šiaulių apskričių finalas
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 03 14 | 13:15 | Šiaulių Ragainės progimnazija |
1
0
|
Panevėžio "Šaltinio" progimnazija |
Rungtynių informacija |
|
2024 03 14 | 12:50 | Dembavos progimnazija |
0
6
|
Kuršėnų Daugėlių progimnazija |
Rungtynių informacija |
|
2024 03 14 | 12:25 | Ramygalos gimnazija |
1
9
|
Šiaulių Ragainės progimnazija |
Rungtynių informacija |
|
2024 03 14 | 12:00 | Dembavos progimnazija |
0
6
|
Panevėžio "Šaltinio" progimnazija |
Rungtynių informacija |
|
2024 03 14 | 11:35 | Kuršėnų Daugėlių progimnazija |
5
1
|
Ramygalos gimnazija |
Rungtynių informacija |
|
2024 03 14 | 11:10 | Šiaulių Ragainės progimnazija |
10
0
|
Dembavos progimnazija |
Rungtynių informacija |
|
2024 03 14 | 10:45 | Panevėžio "Šaltinio" progimnazija |
2
6
|
Kuršėnų Daugėlių progimnazija |
Rungtynių informacija |
|
2024 03 14 | 10:20 | Ramygalos gimnazija |
6
0
|
Dembavos progimnazija |
Rungtynių informacija |
|
2024 03 14 | 09:55 | Kuršėnų Daugėlių progimnazija |
4
0
|
Šiaulių Ragainės progimnazija |
Rungtynių informacija |
|
2024 03 14 | 09:30 | Panevėžio "Šaltinio" progimnazija |
6
0
|
Ramygalos gimnazija |
Rungtynių informacija |
Ladygolas U14 Vilniaus-Utenos apskričių finalas
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 03 14 | 11:35 | Grigiškių gimnazija |
0
5
|
Molėtų progimnazija |
Rungtynių informacija |
|
2024 03 14 | 11:25 | Vilniaus Sausio 13-osios progimnazija |
0
0
|
Grigiškių gimnazija |
Rungtynių informacija |
|
2024 03 14 | 11:15 | Didžiasalio "Ryto" gimnazija |
5
0
|
Vilniaus Sausio 13-osios progimnazija |
Rungtynių informacija |
|
2024 03 14 | 11:10 | Vilniaus r. Nemėžio šv. Rapolo Kalinausko gimnazija |
0
0
|
Vilniaus Sausio 13-osios progimnazija |
Rungtynių informacija |
|
2024 03 14 | 11:00 | Vilniaus r. Nemėžio šv. Rapolo Kalinausko gimnazija |
0
5
|
Didžiasalio "Ryto" gimnazija |
Rungtynių informacija |
|
2024 03 14 | 10:50 | Molėtų progimnazija |
5
0
|
Vilniaus r. Nemėžio šv. Rapolo Kalinausko gimnazija |
Rungtynių informacija |
|
2024 03 14 | 10:45 | Didžiasalio "Ryto" gimnazija |
5
0
|
Grigiškių gimnazija |
Rungtynių informacija |
|
2024 03 14 | 10:20 | Vilniaus Sausio 13-osios progimnazija |
0
5
|
Molėtų progimnazija |
Rungtynių informacija |
|
2024 03 14 | 09:55 | Grigiškių gimnazija |
0
0
|
Vilniaus r. Nemėžio šv. Rapolo Kalinausko gimnazija |
Rungtynių informacija |
|
2024 03 14 | 09:30 | Molėtų progimnazija |
3
2
|
Didžiasalio "Ryto" gimnazija |
Rungtynių informacija |
Ladygolas U14 Šiaulių-Klaipėdos-Panevėžio apskričių finalas
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 03 13 | 13:45 | Gruzdžių gimnazija |
1
1
|
Ramygalos gimnazija 1:1 (PEN |
Rungtynių informacija |
|
2024 03 13 | 13:30 | Kartenos mokykla-daugiafunkcis centras |
0
1
|
Kražių Žygimanto Liauksmino gimnazija |
Rungtynių informacija |
|
2024 03 13 | 13:00 | Kartenos mokykla-daugiafunkcis centras |
0
0
|
Ramygalos gimnazija 0:0 (PEN |
Rungtynių informacija |
|
2024 03 13 | 12:30 | Gruzdžių gimnazija |
3
0
|
Kražių Žygimanto Liauksmino gimnazija |
Rungtynių informacija |
Ladygolas U14 Alytaus apskrities finalas
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 03 13 | 13:00 | Leipalingio progimnazijos 1 komanda |
0
1
|
Alytaus Šaltinių progimnazijos 2 komanda |
Rungtynių informacija |
|
2024 03 13 | 13:00 | Simno gimnazijos 1 komanda |
0
3
|
Leipalingio progimnazijos 1 komanda |
Rungtynių informacija |
|
2024 03 13 | 12:30 | Veisiejų Sigito Gedos gimnazija |
8
0
|
Simno gimnazijos 1 komanda |
Rungtynių informacija |
|
2024 03 13 | 12:30 | Alytaus Šaltinių progimnazijos 2 komanda |
1
2
|
Veisiejų Sigito Gedos gimnazija |
Rungtynių informacija |
|
2024 03 13 | 12:00 | Alytaus Šaltinių progimnazijos 2 komanda |
2
1
|
Simno gimnazijos 1 komanda |
Rungtynių informacija |
|
2024 03 13 | 12:00 | Veisiejų Sigito Gedos gimnazija |
5
1
|
Leipalingio progimnazijos 1 komanda |
Rungtynių informacija |
Ladygolas U14 Šiaulių-Klaipėdos-Panevėžio apskričių finalo B grupė
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 03 13 | 12:40 | Dembavos progimnazija |
0
4
|
Ramygalos gimnazija |
Rungtynių informacija |
|
2024 03 13 | 11:40 | Kražių Žygimanto Liauksmino gimnazija |
6
0
|
Dembavos progimnazija |
Rungtynių informacija |
|
2024 03 13 | 10:40 | Ramygalos gimnazija |
2
1
|
Kražių Žygimanto Liauksmino gimnazija |
Rungtynių informacija |
Ladygolas U14 Alytaus apskrities finalo B grupė
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 03 13 | 12:20 | Simno gimnazijos 1 komanda |
0
0
|
Alytaus Panemunės progimnazija |
Rungtynių informacija |
|
2024 03 13 | 11:05 | Alytaus Šaltinių progimnazijos 1 komanda |
2
1
|
Simno gimnazijos 1 komanda |
Rungtynių informacija |
|
2024 03 13 | 09:50 | Alytaus Panemunės progimnazija |
0
2
|
Alytaus Šaltinių progimnazijos 1 komanda |
Rungtynių informacija |
Ladygolas U14 Šiaulių-Klaipėdos-Panevėžio apskričių finalo A grupė
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 03 13 | 12:20 | Kartenos mokykla-daugiafunkcis centras |
1
0
|
Panevėžio "Šaltinio" progimnazija |
Rungtynių informacija |
|
2024 03 13 | 12:00 | Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija |
0
7
|
Gruzdžių gimnazija |
Rungtynių informacija |
|
2024 03 13 | 11:20 | Gruzdžių gimnazija |
0
0
|
Kartenos mokykla-daugiafunkcis centras |
Rungtynių informacija |
|
2024 03 13 | 11:00 | Panevėžio "Šaltinio" progimnazija |
1
1
|
Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija |
Rungtynių informacija |
|
2024 03 13 | 10:20 | Kartenos mokykla-daugiafunkcis centras |
2
0
|
Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija |
Rungtynių informacija |
|
2024 03 13 | 10:00 | Panevėžio "Šaltinio" progimnazija |
1
3
|
Gruzdžių gimnazija |
Rungtynių informacija |
Ladygolas U14 Alytaus apskrities finalo A grupė
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 03 13 | 11:55 | Leipalingio progimnazijos 1 komanda |
5
2
|
Alytaus Dainavos progimnazija |
Rungtynių informacija |
|
2024 03 13 | 11:30 | Veisiejų Sigito Gedos gimnazija |
2
0
|
Butrimonių gimnazijos 1 komanda |
Rungtynių informacija |
|
2024 03 13 | 10:40 | Butrimonių gimnazijos 1 komanda |
0
1
|
Leipalingio progimnazijos 1 komanda |
Rungtynių informacija |
|
2024 03 13 | 10:15 | Alytaus Dainavos progimnazija |
0
2
|
Veisiejų Sigito Gedos gimnazija |
Rungtynių informacija |
|
2024 03 13 | 09:25 | Leipalingio progimnazijos 1 komanda |
1
5
|
Veisiejų Sigito Gedos gimnazija |
Rungtynių informacija |
|
2024 03 13 | 09:00 | Alytaus Dainavos progimnazija |
0
1
|
Butrimonių gimnazijos 1 komanda |
Rungtynių informacija |
Lietuvos jaunimo futsal čempionato U12 diviziono Pietų-Rytų regiono A grupė 2024
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 03 13 | 10:30 | Žalgiris Futsal |
8
2
|
FK Bruklinas SM |
Rungtynių informacija |
Lietuvos jaunimo futsal čempionato U10 diviziono Pietų-Rytų regiono A grupė 2024
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 03 12 | 15:00 | Žalgiris Futsal |
2
0
|
Sveikata VSM |
Rungtynių informacija |
Futsal I lygos PAFF pirmenybės 23/24
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 03 08 | 20:00 | Pasvalio Pieno žvaigždžių arena | FC Pasvalys |
4
4
|
FK Ekrano Senjorai |
Rungtynių informacija |
2024 03 01 | 20:00 | Pasvalio Pieno žvaigždžių arena | FC Pasvalys |
3
0
|
FK Skorbutas |
Rungtynių informacija |
2024 02 28 | 20:30 | Panevėžio FA sporto salė | FK Ekrano Senjorai |
7
4
|
FK Ekranas B |
Rungtynių informacija |
2024 02 23 | 19:00 | Pasvalio Pieno žvaigždžių arena | FK Ekranas B |
5
5
|
FC Pasvalys |
Rungtynių informacija |
2024 02 21 | 20:00 | Panevėžio FA sporto salė | FK Fokusas |
6
1
|
PSSK Atomas |
Rungtynių informacija |
2024 02 18 | 11:00 | Panevėžio FA sporto salė | FK Skorbutas |
0
15
|
FK Fokusas |
Rungtynių informacija |
Ladygolas U14 Kauno-Marijampolės-Tauragės apskričių finalas
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 03 08 | 12:45 | Kazlų Rūdos Valdorfo progimnazija VšĮ |
1
2
|
Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija |
Rungtynių informacija |
|
2024 03 08 | 12:20 | Kauno jėzuitų gimnazija |
0
1
|
Kauno KTU inžinerijos licėjus |
Rungtynių informacija |
|
2024 03 08 | 11:55 | Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija |
2
1
|
Kybartų "Saulės" progimnazija |
Rungtynių informacija |
|
2024 03 08 | 11:30 | Kauno jėzuitų gimnazija |
2
3
|
Kazlų Rūdos Valdorfo progimnazija VšĮ |
Rungtynių informacija |
|
2024 03 08 | 11:05 | Kauno KTU inžinerijos licėjus |
3
2
|
Kybartų "Saulės" progimnazija |
Rungtynių informacija |
|
2024 03 08 | 10:40 | Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija |
3
0
|
Kauno jėzuitų gimnazija |
Rungtynių informacija |
|
2024 03 08 | 10:15 | Kybartų "Saulės" progimnazija |
2
3
|
Kazlų Rūdos Valdorfo progimnazija VšĮ |
Rungtynių informacija |
|
2024 03 08 | 09:50 | Kauno KTU inžinerijos licėjus |
0
1
|
Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija |
Rungtynių informacija |
|
2024 03 08 | 09:25 | Kybartų "Saulės" progimnazija |
0
0
|
Kauno jėzuitų gimnazija |
Rungtynių informacija |
|
2024 03 08 | 09:00 | Kazlų Rūdos Valdorfo progimnazija VšĮ |
2
3
|
Kauno KTU inžinerijos licėjus |
Rungtynių informacija |
Ladygolas U12 Kauno-Tauragės-Marijampolės apskričių finalas
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 03 07 | 12:45 | Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija |
0
1
|
Gražiškių gimnazijos 1 komanda |
Rungtynių informacija |
|
2024 03 07 | 12:20 | Kauno KTU inžinerijos licėjus |
2
0
|
Kačerginės mokykla-daugiafunkcis centras 1 komanda |
Rungtynių informacija |
|
2024 03 07 | 11:55 | Kybartų "Saulės" progimnazija |
4
1
|
Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija |
Rungtynių informacija |
|
2024 03 07 | 11:30 | Kačerginės mokykla-daugiafunkcis centras 1 komanda |
0
1
|
Gražiškių gimnazijos 1 komanda |
Rungtynių informacija |
|
2024 03 07 | 11:05 | Kauno KTU inžinerijos licėjus |
0
0
|
Kybartų "Saulės" progimnazija |
Rungtynių informacija |
|
2024 03 07 | 10:40 | Kačerginės mokykla-daugiafunkcis centras 1 komanda |
1
1
|
Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija |
Rungtynių informacija |
|
2024 03 07 | 10:15 | Gražiškių gimnazijos 1 komanda |
0
1
|
Kauno KTU inžinerijos licėjus |
Rungtynių informacija |
|
2024 03 07 | 09:50 | Kybartų "Saulės" progimnazija |
2
0
|
Kačerginės mokykla-daugiafunkcis centras 1 komanda |
Rungtynių informacija |
|
2024 03 07 | 09:25 | Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija |
2
1
|
Kauno KTU inžinerijos licėjus |
Rungtynių informacija |
|
2024 03 07 | 09:00 | Gražiškių gimnazijos 1 komanda |
2
3
|
Kybartų "Saulės" progimnazija |
Rungtynių informacija |
Ladygolas U12 Alytaus apskrities finalas
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 03 06 | 12:45 | Butrimonių gimnazijos 1 komanda |
1
0
|
Alytaus Dainavos progimnazija |
Rungtynių informacija |
|
2024 03 06 | 12:20 | Leipalingio progimnazijos 1 komanda |
0
0
|
Simno gimnazijos 1 komanda |
Rungtynių informacija |
|
2024 03 06 | 11:55 | Alytaus Panemunės progimnazija |
3
0
|
Butrimonių gimnazijos 1 komanda |
Rungtynių informacija |
|
2024 03 06 | 11:30 | Leipalingio progimnazijos 1 komanda |
0
3
|
Alytaus Dainavos progimnazija |
Rungtynių informacija |
|
2024 03 06 | 11:05 | Simno gimnazijos 1 komanda |
0
5
|
Alytaus Panemunės progimnazija |
Rungtynių informacija |
|
2024 03 06 | 10:40 | Butrimonių gimnazijos 1 komanda |
1
1
|
Leipalingio progimnazijos 1 komanda |
Rungtynių informacija |
|
2024 03 06 | 10:15 | Alytaus Dainavos progimnazija |
0
0
|
Simno gimnazijos 1 komanda |
Rungtynių informacija |
|
2024 03 06 | 09:50 | Alytaus Panemunės progimnazija |
1
0
|
Leipalingio progimnazijos 1 komanda |
Rungtynių informacija |
|
2024 03 06 | 09:00 | Alytaus Dainavos progimnazija |
1
1
|
Alytaus Panemunės progimnazija |
Rungtynių informacija |
Ladygolas U12 Utenos-Vilniaus apskričių finalas
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 03 05 | 12:45 | Biržų Kaštonų pagrindinė mokykla |
0
0
|
Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazija |
Rungtynių informacija |
|
2024 03 05 | 12:20 | Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos gimnazija |
1
0
|
Didžiasalio "Ryto" gimnazija |
Rungtynių informacija |
|
2024 03 05 | 11:55 | Biržų Kaštonų pagrindinė mokykla |
1
2
|
Utenos Vyturių progimnazija |
Rungtynių informacija |
|
2024 03 05 | 11:30 | Utenos Vyturių progimnazija |
8
1
|
Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos gimnazija |
Rungtynių informacija |
|
2024 03 05 | 10:15 | Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazija |
0
3
|
Utenos Vyturių progimnazija |
Rungtynių informacija |
|
2024 03 05 | 10:05 | Didžiasalio "Ryto" gimnazija |
0
0
|
Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazija |
Rungtynių informacija |
|
2024 03 05 | 09:50 | Didžiasalio "Ryto" gimnazija |
0
0
|
Biržų Kaštonų pagrindinė mokykla |
Rungtynių informacija |
|
2024 03 05 | 09:00 | Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos gimnazija |
2
0
|
Biržų Kaštonų pagrindinė mokykla |
Rungtynių informacija |
LSFL FUTSAL turnyras 2024 - Finalinis etapas
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 03 03 | 15:00 | Birštono arena | LSU |
3
2
|
KTU |
Rungtynių informacija |
2024 03 03 | 14:00 | Birštono arena | KU |
1
8
|
Vilnius TECH |
Rungtynių informacija |
2024 03 03 | 13:00 | Birštono arena | LSU |
4
0
|
Vilnius TECH |
Rungtynių informacija |
2024 03 03 | 12:00 | Birštono sporto centro stadionas | Vilniaus Universitetas |
3
4
|
KU |
Rungtynių informacija |
2024 03 03 | 11:00 | Birštono sporto centro stadionas | KTU |
3
2
|
Vilniaus Universitetas |
Rungtynių informacija |
2024 03 02 | 15:00 | Birštono arena | KU |
0
5
|
LSU |
Rungtynių informacija |
2024 03 02 | 14:00 | Birštono arena | Vilnius TECH |
1
0
|
Vilniaus Universitetas |
Rungtynių informacija |
2024 03 02 | 13:00 | Birštono arena | KTU |
5
6
|
KU |
Rungtynių informacija |
2024 03 02 | 12:00 | Birštono arena | Vilniaus Universitetas |
5
2
|
LSU |
Rungtynių informacija |
2024 03 02 | 11:00 | Birštono arena | Vilnius TECH |
2
1
|
KTU |
Rungtynių informacija |
Lietuvos jaunimo futsal čempionato U14 diviziono finalinis etapas 2024
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 03 03 | 15:00 | Kauno „Žalgirio“ treniruočių centras | Radviliškio ŠSPC |
0
2
|
FK Gintaras |
Rungtynių informacija |
2024 03 03 | 14:00 | Kauno „Žalgirio“ treniruočių centras | Žalgiris Futsal |
0
1
|
Druskininkų SC |
Rungtynių informacija |
2024 03 03 | 13:00 | „Žalgirio“ treniruočių centras | Druskininkų SC |
1
3
|
FK Gintaras |
Rungtynių informacija |
2024 03 03 | 12:00 | „Žalgirio“ treniruočių centras | Radviliškio ŠSPC |
3
0
|
Žalgiris Futsal |
Rungtynių informacija |
Lietuvos mergaičių U13 salės futbolo čempionatas 2024 m. II etapas dėl 9-12 vietų.
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 03 03 | 15:00 | Panevėžio mokymo centro Joniškėlio mokymo skyriaus salė | Pasvalio SM |
2
1
|
Vilnius Football Academy |
Rungtynių informacija |
2024 03 03 | 14:00 | Panevėžio mokymo centro Joniškėlio mokymo skyriaus salė | FA Gintra |
8
5
|
Fk Triumfas |
Rungtynių informacija |
2024 03 03 | 13:00 | Panevėžio mokymo centro Joniškėlio mokymo skyriaus salė | FK Babrungas |
1
1
|
Vilnius Football Academy 1:1 (PEN |
Rungtynių informacija |
2024 03 03 | 12:00 | Panevėžio mokymo centro Joniškėlio mokymo skyriaus salė | Pasvalio SM |
2
2
|
FA |
Rungtynių informacija |
Lietuvos senjorų 60+ futsal pirmenybės 2024
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 03 03 | 14:20 | Alytaus stadiono arena | Alytaus "Dainava" |
1
2
|
Utenos "Utenio senjorai" |
Rungtynių informacija |
2024 03 03 | 13:40 | Alytaus stadiono arena | Panevėžio "Ekrano Senjorai" |
2
1
|
Šiaulių VFK |
Rungtynių informacija |
2024 03 03 | 13:00 | Alytaus stadiono arena | Kauno "Kaunas" |
2
0
|
FK Skaistgirys–Žvelgaitis |
Rungtynių informacija |
2024 03 03 | 12:20 | Alytaus stadiono arena | Utenos "Utenio senjorai" |
1
2
|
Šiaulių VFK |
Rungtynių informacija |
2024 03 03 | 11:40 | Alytaus stadiono arena | Alytaus "Dainava" |
5
2
|
FK Skaistgirys–Žvelgaitis |
Rungtynių informacija |
2024 03 03 | 11:00 | Alytaus stadiono arena | Panevėžio "Ekrano Senjorai" |
0
2
|
Kauno "Kaunas" |
Rungtynių informacija |
Lietuvos mergaičių U13 salės futbolo čempionatas 2024 m. - II etapas dėl 1-4 vietų.
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 03 02 | 15:00 | Klaipėdos FM salė | Klaipėdos FM |
0
2
|
FA Gintra-FK Triumfas |
Rungtynių informacija |
2024 03 02 | 14:00 | Klaipėdos FM salė | FK Jonava |
4
6
|
MFA Žalgiris-MRU |
Rungtynių informacija |
2024 03 02 | 13:00 | Klaipėdos FM salė | FA Gintra-FK Triumfas |
6
0
|
MFA Žalgiris-MRU |
Rungtynių informacija |
2024 03 02 | 12:00 | Klaipėdos FM salė | FK Jonava |
1
4
|
Klaipėdos FM |
Rungtynių informacija |
Lietuvos mergaičių U13 salės futbolo čempionatas 2024 m. II etapas dėl 5-8 vietų.
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 03 02 | 15:00 | Šventupės sporto bazė | Ukmergės SC |
9
1
|
Alytaus SRC |
Rungtynių informacija |
2024 03 02 | 14:00 | Šventupės sporto bazė | FA Šiauliai |
9
2
|
FK Banga |
Rungtynių informacija |
2024 03 02 | 13:00 | Šventupės sporto bazė | FK Banga |
1
14
|
Alytaus SRC |
Rungtynių informacija |
2024 03 02 | 12:00 | Šventupės sporto bazė | Ukmergės SC |
6
1
|
FA Šiauliai |
Rungtynių informacija |
Ladygolas U14 Kauno apskrities B grupė
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 02 29 | 12:40 | Kauno KTU inžinerijos licėjus |
1
0
|
Kulautuvos pagrindinė mokykla |
Rungtynių informacija |
|
2024 02 29 | 12:20 | Kulautuvos pagrindinė mokykla |
2
2
|
Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija |
Rungtynių informacija |
|
2024 02 29 | 11:00 | Kauno KTU inžinerijos licėjus |
7
0
|
Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija |
Rungtynių informacija |
Ladygolas U12 Kauno apskrities A grupė
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 02 28 | 12:20 | Kačerginės mokykla-daugiafunkcis centras 1 komanda |
2
1
|
Kauno "Herojaus" mokykla |
Rungtynių informacija |
|
2024 02 28 | 11:40 | Kauno Aleksandro Stulginskio mokykla |
0
3
|
Kačerginės mokykla-daugiafunkcis centras 1 komanda |
Rungtynių informacija |
|
2024 02 28 | 11:20 | Kačerginės mokykla-daugiafunkcis centras 1 komanda |
4
0
|
Kauno "Herojaus" mokyklos 3 komanda |
Rungtynių informacija |
|
2024 02 28 | 11:00 | Kauno "Herojaus" mokyklos 3 komanda |
1
2
|
Kauno Aleksandro Stulginskio mokykla |
Rungtynių informacija |
|
2024 02 28 | 10:40 | Kauno "Herojaus" mokyklos 2 komanda |
0
5
|
Kačerginės mokykla-daugiafunkcis centras 1 komanda |
Rungtynių informacija |
|
2024 02 28 | 10:00 | Kauno "Herojaus" mokykla |
2
0
|
Kauno Aleksandro Stulginskio mokykla |
Rungtynių informacija |
Ladygolas U14 Alytaus apskrities G grupė
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 02 27 | 13:40 | Daugų Vlado Mirono gimnazijos Alovės skyrius |
0
2
|
Krokialaukio Tomo Noraus-Naruševičiaus gimnazija |
Rungtynių informacija |
|
2024 02 27 | 13:20 | Krokialaukio Tomo Noraus-Naruševičiaus gimnazija |
0
4
|
Alytaus Panemunės progimnazija |
Rungtynių informacija |
|
2024 02 27 | 13:00 | Alytaus Panemunės progimnazija |
4
0
|
Daugų Vlado Mirono gimnazijos Alovės skyrius |
Rungtynių informacija |
|
2024 02 27 | 12:40 | Krokialaukio Tomo Noraus-Naruševičiaus gimnazija |
2
0
|
Daugų Vlado Mirono gimnazijos Alovės skyrius |
Rungtynių informacija |
|
2024 02 27 | 12:20 | Alytaus Panemunės progimnazija |
4
0
|
Krokialaukio Tomo Noraus-Naruševičiaus gimnazija |
Rungtynių informacija |
|
2024 02 27 | 12:00 | Daugų Vlado Mirono gimnazijos Alovės skyrius |
0
4
|
Alytaus Panemunės progimnazija |
Rungtynių informacija |
Ladygolas U12 Alytaus apskrities E grupė
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 02 27 | 12:40 | Daugų Vlado Mirono gimnazijos Alovės skyrius |
2
0
|
Alytaus šv. Benedikto gimnazija |
Rungtynių informacija |
|
2024 02 27 | 12:20 | Alytaus Panemunės progimnazija |
2
0
|
Veisiejų Sigito Gedos gimnazija |
Rungtynių informacija |
|
2024 02 27 | 12:00 | Veisiejų Sigito Gedos gimnazija |
0
0
|
Alytaus šv. Benedikto gimnazija |
Rungtynių informacija |
|
2024 02 27 | 11:40 | Alytaus Panemunės progimnazija |
4
0
|
Daugų Vlado Mirono gimnazijos Alovės skyrius |
Rungtynių informacija |
|
2024 02 27 | 11:20 | Alytaus šv. Benedikto gimnazija |
0
2
|
Alytaus Panemunės progimnazija |
Rungtynių informacija |
|
2024 02 27 | 11:00 | Daugų Vlado Mirono gimnazijos Alovės skyrius |
3
0
|
Veisiejų Sigito Gedos gimnazija |
Rungtynių informacija |
|
2024 02 27 | 11:00 | Veisiejų Sigito Gedos gimnazija |
0
0
|
Alytaus šv. Benedikto gimnazijos 2 komanda |
Rungtynių informacija |
|
2024 02 27 | 10:40 | Daugų Vlado Mirono gimnazijos Alovės skyrius |
4
0
|
Alytaus šv. Benedikto gimnazijos 2 komanda |
Rungtynių informacija |
|
2024 02 27 | 10:20 | Alytaus Panemunės progimnazija |
3
0
|
Alytaus šv. Benedikto gimnazijos 2 komanda |
Rungtynių informacija |
|
2024 02 27 | 10:00 | Alytaus šv. Benedikto gimnazijos 2 komanda |
0
0
|
Alytaus šv. Benedikto gimnazija |
Rungtynių informacija |
Ladygolas U12 Kauno apskrities B grupė
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 02 27 | 12:20 | Kauno jėzuitų gimnazija |
2
3
|
Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras |
Rungtynių informacija |
|
2024 02 27 | 12:20 | Kauno KTU inžinerijos licėjus |
1
1
|
VDU klasikinio ugdymo mokykla |
Rungtynių informacija |
|
2024 02 27 | 12:00 | Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras |
1
1
|
Kauno KTU inžinerijos licėjus |
Rungtynių informacija |
|
2024 02 27 | 11:40 | VDU klasikinio ugdymo mokykla |
2
3
|
Kauno jėzuitų gimnazija |
Rungtynių informacija |
|
2024 02 27 | 11:20 | VDU klasikinio ugdymo mokykla |
3
1
|
Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras |
Rungtynių informacija |
|
2024 02 27 | 11:00 | Kauno KTU inžinerijos licėjus |
2
0
|
Kauno jėzuitų gimnazija |
Rungtynių informacija |
TOPsport LFF Supertaurė 2024
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 02 25 | 18:15 | Sportima | FK Panevėžys |
0
0
|
FK TransINVEST 0:0 (PEN |
Rungtynių informacija |
Lietuvos mergaičių U11 salės futbolo čempionatas 2024 m. Šiaurės-Vakarų regiono grupė
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 02 24 | 17:00 | Šiaulių valstybinės kolegijos Sveikatos priežiūros fakulteto salė | FA Gintra-FK Triumfas |
2
8
|
FK Atmosfera |
Rungtynių informacija |
2024 02 24 | 16:00 | Šiaulių valstybinės kolegijos Sveikatos priežiūros fakulteto salė | Klaipėdos FM B |
1
13
|
FA Gintra-FK Triumfas |
Rungtynių informacija |
2024 02 24 | 15:00 | Šiaulių valstybinės kolegijos Sveikatos priežiūros fakulteto salė | Klaipėdos FM |
12
3
|
FK Atmosfera |
Rungtynių informacija |
2024 02 24 | 14:00 | Šiaulių valstybinės kolegijos Sveikatos priežiūros fakulteto salė | Klaipėdos FM B |
1
11
|
FK Atmosfera |
Rungtynių informacija |
2024 02 24 | 13:00 | Šiaulių valstybinės kolegijos Sveikatos priežiūros fakulteto salė | Klaipėdos FM |
8
1
|
FA Gintra-FK Triumfas |
Rungtynių informacija |
Lietuvos mergaičių U11 salės futbolo čempionatas 2024 m. Pietų-Rytų regiono grupė
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 02 24 | 15:00 | Jonavos centrinis stadionas | FK Jonava |
6
0
|
FK Utenis |
Rungtynių informacija |
2024 02 24 | 15:00 | Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazija | Nemenčinės MFK |
1
4
|
Pasvalio SM |
Rungtynių informacija |
2024 02 24 | 14:00 | Ruklos J. Stanislausko mokyklos-DC sporto aikštynas | Ukmergės SC |
0
1
|
FK Jonava B |
Rungtynių informacija |
2024 02 24 | 13:00 | Ruklos J. Stanislausko mokyklos-DC sporto aikštynas | FK Jonava B |
1
1
|
FK Utenis |
Rungtynių informacija |
2024 02 24 | 13:00 | Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazija | Vilnius Football Academy |
0
3
|
Pasvalio SM |
Rungtynių informacija |
2024 02 24 | 12:00 | Ruklos J. Stanislausko mokyklos-DC sporto aikštynas | FK Jonava |
1
4
|
Ukmergės SC |
Rungtynių informacija |
Lietuvos mergaičių U13 salės futbolo čempionatas Pietų-Rytų regiono grupė 2024 m.
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 02 23 | 17:00 | Alytaus stadiono arena | Alytaus SRC |
1
0
|
Pasvalio SM |
Rungtynių informacija |
2024 02 22 | 15:00 | Ruklos J. Stanislausko mokyklos-DC sporto aikštynas | FK Jonava |
5
0
|
Pasvalio SM |
Rungtynių informacija |
2024 02 22 | 11:00 | Šventupės sporto bazė | Ukmergės SC |
8
1
|
Pasvalio SM |
Rungtynių informacija |
2024 02 17 | 15:00 | E. Pliaterytės gimnazijos sporto salė | Vilnius Football Academy |
0
4
|
Pasvalio SM |
Rungtynių informacija |
Ladygolas U14 Alytaus apskrities E grupė
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 02 22 | 15:40 | Alytaus Šaltinių progimnazijos 2 komanda |
4
0
|
Alytaus šv. Benedikto gimnazijos 2 komanda |
Rungtynių informacija |
|
2024 02 22 | 15:20 | Alytaus šv. Benedikto gimnazijos 2 komanda |
0
4
|
Alytaus šv. Benedikto gimnazija |
Rungtynių informacija |
|
2024 02 22 | 15:00 | Alytaus šv. Benedikto gimnazija |
0
0
|
Alytaus Šaltinių progimnazijos 2 komanda |
Rungtynių informacija |
|
2024 02 22 | 14:40 | Alytaus Šaltinių progimnazijos 1 komanda |
1
2
|
Alytaus Šaltinių progimnazijos 2 komanda |
Rungtynių informacija |
|
2024 02 22 | 14:20 | Alytaus šv. Benedikto gimnazija |
4
0
|
Alytaus Šaltinių progimnazijos 1 komanda |
Rungtynių informacija |
|
2024 02 22 | 14:00 | Alytaus Šaltinių progimnazijos 2 komanda |
3
2
|
Alytaus šv. Benedikto gimnazija |
Rungtynių informacija |
Lietuvos jaunimo futsal čempionato U12 diviziono Pietų-Rytų regiono B grupė 2024
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 02 19 | 14:00 | FMK Lituanica |
1
1
|
SK Nemenčinė |
Rungtynių informacija |
Lietuvos jaunimo futsal čempionato U14 diviziono Pietų-Rytų regiono grupė 2024
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 02 18 | 15:30 | Kazlų Rūdos sporto centro salė | Kazlų Rūdos SC |
3
6
|
Marijampolė City |
Rungtynių informacija |
2024 02 17 | 18:00 | Druskininkų sporto centro salė | Kazlų Rūdos SC |
2
11
|
Druskininkų SC |
Rungtynių informacija |
2024 02 17 | 16:30 | Druskininkų sporto centro salė | Kazlų Rūdos SC |
6
6
|
Druskininkų SC B |
Rungtynių informacija |
2024 02 17 | 15:00 | Druskininkų sporto centro salė | Prienų FM |
0
3
|
Kazlų Rūdos SC |
Rungtynių informacija |
LFF Futsal Taurė 2024
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 02 18 | 15:00 | Kauno sporto halė | FK Bruklinas |
2
6
|
Kauno Žalgiris |
Rungtynių informacija |
2024 02 17 | 16:00 | Kauno sporto halė | VGTU Vilkai |
1
11
|
Kauno Žalgiris |
Rungtynių informacija |
Lietuvos jaunimo futsal čempionato U10 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono A grupė 2024
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 02 18 | 14:00 | Šiaulių universiteto sporto salė | FK Gintra |
8
2
|
FK Babrungas |
Rungtynių informacija |
2024 02 18 | 12:00 | Šiaulių universiteto sporto salė | FK Babrungas B |
0
7
|
FK Gintra |
Rungtynių informacija |
Lietuvos jaunimo futsal čempionato U14 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė 2024
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 02 17 | 15:00 | Plungės „Žirgyno“ sporto salė | FK Babrungas |
8
2
|
FK |
Rungtynių informacija |
2024 02 17 | 14:00 | Plungės „Žirgyno“ sporto salė | FK Babrungas |
6
1
|
FK Gintaras B |
Rungtynių informacija |
Lietuvos mergaičių U13 salės futbolo čempionatas Šiaurės-Vakaraų regiono grupė 2024 m.
DATA | LAIKAS | STADIONAS | NAMŲ KOMANDA | SVEČIŲ KOMANDA | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 02 17 | 14:15 | Klaipėdos FM salė | Klaipėdos FM |
11
0
|
FA |
Rungtynių informacija |
2024 02 17 | 14:00 | Gargždų miesto Policijos salė | FK Banga |
4
3
|
FA Šiauliai |
Rungtynių informacija |
Rodyti visus