Vilniuje vykstančio UEFA atrankos turnyro nugalėtoja tapo Slovakijos merginų U17 rinktinė

LFF stadione šiandien įvyko Slovakijos ir Juodkalnijos merginų iki 17 metų rinktinių susitikimas. Ji baigtis lėmė tai, kad slovakės užsitikrino pirmą atrankos turnyro vietą.

Slovakijos rinktinė šeštadienį rezultatu 3:0 nugalėjo Lietuvos bendraamžes, o šiandien 4:0 pranoko juodkalnietes.

Pirmajame kėlinyje dubliu pasižymėjo Victoria Havalec – ji pelnė įvarčius 6 ir 43 minutę. Jozefo Jelšico treniruojama ekipa vėliau padidino savo persvarą Matildos Slukovos ir Tamaros Kramlikovos taikliais smūgiais 56 ir 69 minutę.

Rungtynių įrašas

Slovakijos rinktinė triumfuodama Vilniuje užsitikrino kelialapį į UEFA Europos merginų U17 čempionato atrankos A divizioną.

Lapkričio 10 dieną LFF stadione susitiks Juodkalnijos ir Lietuvos merginų rinktinės. Paskutinės turnyro rungtynės startuos nuo 12:00 valandos, o jas taip pat tiesiogiai transliuos futbolas.tv platforma.